Turan Şans Girişimi'nden 23 Nisan Kutlama Mesajı

Okunma: 5163
Sultangazi 22 Nisan 2022 19:15
Videoyu Aç Turan Şans Girişimi'nden 23 Nisan Kutlama Mesajı
A
a

Turan Şans Girişimi Yönetim Kurulu Başkanları Selim Turan, Kadir Bozkurt ve Kerim Turan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Turan Şans Girişimi Yönetim Kurulu Başkanları Selim Turan, Kadir Bozkurt ve Kerim Turan, mesajında şunları kaydetti: ''Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerinin atıldığı ve millet egemenliğinin ilan edildiği 23 Nisan 1920, tarihimizin dönüm noktalarından biridir. Mustafa Kemal Atatürk'ün liderliğinde bağımsızlığını kazanan Türkiye, 102 yılda her alanda büyük kazanımlar elde etmiş, gerçekleştirdiği atılımlarla büyük başarılara ulaşmıştır. Bu yolda kuşkusuz tarihine, kültürüne sahip çıkan bir kuşağın varlığı bizlere umut vermektedir. Ülkemizin zenginliği olan çocuklarımız, dinamizm, değişim ve ülkemizin her alanda gelişme gayretinin de kaynağıdır” dediler.
Türk çocuklarının yurt sevgisine ve çalışkanlığına olan güçlü inancıyla TBMM'nin açıldığı bu günü çocuklara armağan eden Atatürk'ün, geleceği öngörebilen nadir liderlerden olduğunu vurgulayan Turan Şans Girişimi Yönetim Kurulu Başkanları Selim Turan, Kadir Bozkurt ve Kerim Turan, çocukların önemli sorumluluklar üstlenerek Türkiye'nin aydınlık yarınlarına ulaşması yolunda öncülük edeceklerine yürekten inandığını ifade” ettiler.
 
Selim Turan, Kadir Bozkurt ve Kerim Turan
Turan Şans Girişimi Yönetim Kurulu Başkanları


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat