Tüm Canbeyler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş Dur Durak Bilmiyor

Okunma: 2451
Sultangazi 26 Nisan 2022 11:54
Videoyu Aç Tüm Canbeyler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş Dur Durak Bilmiyor
A
a

Tüm Canbeyler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş, İstanbul genelinde yaptığı ziyaret ve hizmetlerle dur durak bilmiyor. Çalışkanlığı ve fedakar kişiliğiyle öne çıkan Durmuş, herkesin yardımına koşuyor.

Fırsat Buldukça tanıdık, tanımadık herkesin cenazesine, düğününe ve taziyesine katılan, esnafları ziyaret ederek ‘hayırlı ve bereketli kazanç’ temennisinde bulunan Durmuş, kendisine ulaşan herkesin sorunlarını dinleyerek, çözümü konusunda fikir alışverişin de bulunmaya devam ediyor.
Pandemi ve Mübarek Ramazan ayına rağmen ziyaretlerini sıklaştıran Başkan Durmuş, “Gücümüzü hemşerilerimizden alıyoruz. Hemşerilerimizin dertleri ile dertleniyor. Şikâyetlerini dinliyoruz. Sivil toplum kuruluşu olmanın gereklerini yerine getirmeye gayret ediyoruz. Biz hemşerilerimiz için varız. Onlar mutlu olduğu zaman biz mutlu olabiliriz” dedi.  Mübarek Ramazan ayında Tüm Canbeyler Derneği’ni açık tutmaya özen gösteren Durmuş, gelen konuklarını elinden geldiğince en iyi şekilde ağırlıyor. Aynı zamanda Sultangazi’nin önde gelen kanaat önderlerinden biri olan Durmuş, hemşerileri arasında çıkan husumetlerde barış elçisi olaraktan görev alıyor. Kız isteme, gibi organizasyonlarda önemli bir görevi üstlenen Durmuş, bugüne kadar yüzlerce gencin mutluluğuna ortak oldu. İş arayanların birinci adresi olan Abdulbaki durmuş, bugüne kadar yüzlerce insanın ekmek sahibi olmasını sağladı. Hastası olanlara yardımcı olan Durmuş, hastane sahipleriyle geliştirdiği diyaloglarla yüzlerce insanın derdine derman oldu. Buna benzer yüzlerce farklı konuda hemşerilerinin sorununu çözen Durmuş, Adıyaman sivil toplum kuruluşları arasında ilklerde yer alıyor.
 
1000
icon
Mahmut kabak 27 Nisan 2022 13:24

Allah başkandan razı olsun tanıdık olsun olmasın her kim kapısını çalıyorsa hiç kimseyi geri çevirmiyor herkesin işini görüyor sağlık hizmeti konusunda ustüne yoktur aile ziyareti hasta ziyareti yaşlılar ziyareti döğün taziye yani anladığınız kadarıyla her zaman her yerde Allah yolunu açık etsin inşallah iyiki varsın ABULBAKİ BAŞKAN.. Saygılarımla

0 0 Cevap Yaz
Sedat Erkut korulu barzo köyünden 26 Nisan 2022 14:45

Sahiplenme duyguları yüksek hizmeti ilke edinmiş değerlerine bağlı maneviyatı yüksek örnek insan seninle gurur duyuyorum başarılarının devamını dilerim

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat