• Diğer

Sultangazi

Halkın Başkanı Murat Poyraz

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, 24 Aralık 2017 tarihinde göreve geldiği günden bu yana Sultangazililerle kucaklaşmaya, onların dertlerini dinleyip çözüm üretmeye ve yepyeni projeleri hayata geçirmeye devam ediyor.

Halkın Başkanı Murat Poyraz

Okunma: 931

25 Ağustos 2019 14:55
-A

+A

CHP Sultangazi İlçe Başkanı seçildiği günden bugüne yediden yetmişe tüm Sultangazililerle bir araya gelen, esnafları, okulları, sivil toplum kuruluşlarını dernekleri, camileri ve Cemevleri’ni ziyaret eden, vatandaşların dertlerini dinleyip taleplerini not alan ve yeni çalışma programları hakkında bilgiler veren Başkan Poyraz, “ Çok çalışarak, çok üreterek, halkımızla kucaklaşarak yolumuza devam edeceğiz. Tek derdimiz var o da Sultangazilileri daha kaliteli, daha huzurlu, daha adaletli ve daha sağlıklı bir ilçe de yaşatma çabamızdır” dedi.  

Sultangazi Türkiye’de ki spor ayakkabı sektörünün % 65’ni karşılamaktadır. İstanbul’da Tekstilin önemli bir ayağını temsil etmektedir. Bu ilçeyi cazibe merkezi haline getirmek için örgütümüz ile birlikte çalışmalarımızı yep yeni projeler üretmek için harcıyoruz” diyen Başkan Poyraz, “ Hiçbir Sultangazili kardeşimizi bir birinden ayırmıyorum. ‘Hepimiz 550 bin kardeşler topluluğuyuz’. Birimizin ayağına diken batsa diğerimizin canı acır. Bizim çalışma prensibimiz, bizim kardeşlik hukukumuz bu” ifadelerini kulandı.

Sivil toplum kuruluşlarını, dernekleri, camileri, cemevleri’ni ve esnafları her fırsat buldukça ziyaret eden Poyraz, “ Biz her daim halkımızın içinde bulunmak durumundayız. Halkımızla kucaklaşmak, dertlerini dinlemek çözüm önerileri sunmak bizim olmazsa olmaz görevimizdir. Halkımın bir sıkıntısı bir derdi varsa ben nasıl rahat edebilirim, Ben nasıl rahat uyuyabilirim. Halkıma hizmet etmek benim en büyük arzumdur” dedi.  
 


Anahtar Kelimeler : Halkın Başkanı Murat Poyraz,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

 Seyit Ateş’in Acı Günü

Seyit Ateş’in Acı Günü

10:27 - 29 Haziran 2020

 BASINA VE KAMUOYUNA!

BASINA VE KAMUOYUNA!

17:47 - 28 Haziran 2020

Ümit Doğan’dan 112 Hamlesi

Ümit Doğan’dan 112 Hamlesi

19:30 - 25 Haziran 2020

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku