YASİN KUL'DAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Okunma: 4505
Sultangazi 28 Ekim 2022 01:57
Videoyu Aç YASİN KUL'DAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI
A
a

Yeniden Refah Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Yasin Kul, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı. Yeniden Refah Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Yasin Kul, Yayınladığı bayram mesajından şu ifadelere yer verdi.

"1000 yıllık devlet geleneği ve millet olma şuuruyla Cumhuriyet'in 99. yılını hep birlikte idrak ediyoruz.

Bu aziz millet, kendisinden imkân ve silah bakımından çok daha güçlü ordular karşısında, günü geldiğinde, göğsünü siper etmekten hiç bir zaman geri durmamıştır.

Bu aziz millet daima zulmün karşısında, mazlumun yanında olmuş, bağımsızlığına pranga vurmaya kalkacak dahilî ve haricî her türlü oluşumun-girişimin her daim karşısında durmuş, tarih boyunca bu uğurda sayısız destanlar yazmıştır.

Bu aziz millet, 7'den 70'e ülkemizin selameti için malıyla ve canıyla her türlü fedakârlığı yapmaktan asla geri durmamıştır.
Bu aziz millet, Kurtuluş Savaşı ile karşısında birleşen emperyalist güçlerin karanlık emellerine fırsat vermemiştir, bundan sonra da vermeyecektir.

Cumhuriyetimizin 99. yılı vesilesiyle milletimizin bu aziz duruşunu saygıyla selamlıyor, Kurtuluş Savaşı’mızda katkı sağlayan tüm vatan evlatlarını ve bu vatan için gözünü kırpmadan canını feda eden şehitlerimizi rahmetle anıyor, Cumhuriyet Bayramı'mızı tebrik ediyoruz" dedi.
 
 
Yasin Kul
Yeniden Refah Partisi Sultangazi İlçe Başkanı
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat