Ünlü Ressam Mahmut Yiğitoğlu, Cumhurbaşkanının Portesini Yılmaz'a Hediye Etti

Okunma: 4573
Sultangazi 14 Ocak 2022 22:41
Videoyu Aç Ünlü Ressam Mahmut Yiğitoğlu, Cumhurbaşkanının Portesini Yılmaz'a Hediye Etti
A
a

Ressam Mahmut Yiğitoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yağlı boya tablosunu, ES-ER DENTAL LAB. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yılmaz'a hediye etti.

Sultangazi’nin tanınan ismi, 40 yıllık ressam Mahmut Yiğitoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yağlı boya tablosunu yaptı. Yiğitoğlu,  büyük uğraşlarla yaptığı tabloyu geçtiğimiz hafta ziyaretine gittiği ES-ER DENTAL LAB. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yılmaz, hediye etti.

  

Mahmut Yiğitoğlu “ Cumhurbaşkanımızı Çok Seviyorum”  

Bugüne kadar birçok ileri gelen, devlet büyüğünün resimlerini yaparak teslim eden Sultangazili ressam ve söz yazarı şair Mahmut Yiğitoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yağlıboya resmini bir ay içinde tamamladı. Resim için alın teri döken, emek sarf eden Yiğitoğlu, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı çok sevdiğini bundan dolayı yorgunluk his etmediğini, bu güzel eseri ES-ER DENTAL LAB. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yılmaz’a hediye ettiği için de çok mutlu olduğunu, Yılmaz’ın bu hediyeyi en iyi şekilde koruyacağını” söyledi. 

Hüseyin Yılmaz, Tabloyu Baş Köşeye Astı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yağlı boya tablosunu, Ünlü Ressam Mahmut Yiğitoğlu’nun elinden alan, ES-ER DENTAL LAB. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yılmaz, Ressam Mahmut Yiğitoğlu üstadım, bizleri ziyadesiyle onurlandırdı. Böylesine anlamlı bir hediyeyi bizlere verdiği için bahtiyarım. Çok güzel bir çalışma yapmış. Bu anlamlı hediyeyi çalışma ofisimin en başköşesine asacağım. Mahmut üstadımın eline koluna, emeğine sağlık diyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.
 
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat