SULTANGAZİ'DE PROVAKATÖR İMAM İSTEMİYORUZ

Okunma: 2378
Sultangazi 22 Mayıs 2023 12:37
Videoyu Aç SULTANGAZİ'DE PROVAKATÖR İMAM İSTEMİYORUZ
A
a

Geçtiğimiz hafta cuma hutbesi'nde 28 Mayıs'ta yapılacak seçimlerde halkı silahla sokağa çıkmaya davet eden Cebeci Köyü Camii İmamı Murat Gündoğdu'ya Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan'dan çok sert tepki geldi.

İMAM MI PROVAKATÖR MÜ?

Altan, Halkı sevgi, saygı, barış, kardeşlik ve hoşgörülü olmaya davet etmesi gereken bir devlet memurunun halkı silahlı mücadeleye davet etmesinin İslami ruhuna ve tebliğ metoduna aykırı olduğunu söyledi.


KARDEŞİ KARDEŞE Mİ KIRDIRACAK?

İlçe ayrımcılık yapan kardeşi kardeşe kırdırma söylemlerinde bulunan imamın derhal görevinden alınması gerektiğini ifade eden Altan, Başta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İlçe kaymakamı Mahmut Kaşıkçı ve İlçe Müftülüğü ‘nün gereken soruşturmayı başlatarak derhal imam Murat Gündoğdu'nu görevden alınmasını gerektiğini söyledi


SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIZ!.

.Parti olarak gereğinin yapılmasını beklediklerini ifade eden Altan İmam halkında suç duyurusunda bulunacaklarını kaydetti
 
İŞTE IMAM MURAT GÜNDOGDU'NUN SÖZLERİ


 


BU İMAM DERHAL GÖREVDEN ALINMALI VE EVİNDE ARAMA YAPILMALI KAÇ ADET SİLAH VAR GEREKENİN DERHAL YAPMALI

İstanbul Sultangazi’de Cebeci Camii imamı Murat Gündoğdu, Cuma günü camide yaptığı konuşmada, “Kardeşim, silahlarınızı hazırlayın. 28 Mayıs akşamı silahlarınızı ayarlayın, benim iki tane silahım ağzına kadar dolu” ifadelerini kulandı. 
1000
icon
Adiyamanli 22 Mayıs 2023 13:46

Bu ALCAK INSAN MUSVEDDESI imam degilmis, gercek imamlarin nasil oldugunu bu millet biliyor bu alcakoglu alcak halki silahlanmaya , birbirini öldurmeye davet eden itoglu it olsa olsa serefsiz bir mahlukat olabilir.

0 2 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat