Sultangazi Belediye Başkanı Dursun Liseli Gençlerin Mezuniyet Mutluluğuna Ortak Oluyor

Okunma: 8435
Sultangazi 15 Haziran 2022 21:10
Videoyu Aç Sultangazi Belediye Başkanı Dursun  Liseli Gençlerin Mezuniyet Mutluluğuna Ortak Oluyor
A
a

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, ilçedeki liselerin mezuniyet törenlerinde gençlerle buluşuyor ve gençlerin mutluluklarını paylaşıyor.

Gençleri tebrik ederek hayatlarında başarılar dileyen Başkan Dursun, “Ben bu işi başarırım derseniz önünüzde kimse duramaz. Yeter ki kendinize güvenin, inanın.” diyerek gençlere olan güvenini vurguluyor.Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, lise eğitimlerini Sultangazi’de tamamlayan gençlerle mezuniyet törenlerinde bir araya geliyor. Gençlerin mutluluğunu paylaşan ve onları tebrik ederek güzel bir gelecek dileyen Başkan Dursun’a, yardımcıları ve meclis üyeleri de eşlik ediyor.Gençlere Olan Güvenle, Hep Birlikte Daha İyiye!

Gençlerin mezuniyet mutluluğunu kendilerinin de hissettiklerini belirten Başkan Dursun, konuyla ilgili düşüncelerini şöyle paylaştı: “Genç kardeşlerimiz, on iki yıllık bir eğitim döneminin ardından mezuniyet heyecanını ve mutluluğunu yaşıyorlar. Onların bu mutluluğuna şahit olmak, mezuniyetlerinde onların yanında yer almak bizleri de oldukça mutlu ediyor. Onların gözlerindeki ışığı gördükçe, geleceğimizden daha da emin oluyoruz. Anlıyoruz ki bu kardeşlerimiz, ülkemizi bilimde, teknikte, kültürde, sanatta, sporda ve diğer tüm alanlarda çok güzel yerlere taşıyacaklar. Bizler de, genç kardeşlerimizin geleceğe en iyi şekilde hazırlanmaları için tüm desteğimizle onların yanındayız. Mezuniyetlerini kutladığımız kardeşlerimize, onlara olan bu derin güvenimizi ifade ediyoruz. Eğer bir şeyi başarmak isterlerse, Allah’ın yardımıyla, onları kimsenin durduramayacağını vurguluyoruz. Yeter ki onlar da kendilerine inansınlar, güvensinler ve sahip oldukları yüksek potansiyelin bilincinde olsunlar. Tüm genç kardeşlerime yaşamlarında güzellikler, mutluluklar ve başarılar diliyorum.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat