Osman Şeker'den 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Okunma: 3210
Sultangazi 24 Kasım 2022 02:09
Videoyu Aç Osman Şeker'den 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
A
a

Avrasya Basın Yayın Birliği İstanbul İl Başkanı Şenkaya Medya, Şenkaya Haber Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Osman Şeker, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Avrasya Basın Yayın Birliği İstanbul İl Başkanı Osman Şeker, "Milletçe topyekûn çağdaş uygarlık seviyesinin üstüne çıkmayı hedefleyen ve bu hedefe ulaşmak için de kararlılıkla yürüyen öğretmenlerimizin başarısı, ülkemizin gelecekteki başarısı olacaktır. Öğretmenlik, gücünü sevgiden alan kutsal bir meslektir. Ülkemizin aydınlık geleceğini öğretmenlerimizin alın terinde görüyoruz. Öğretmenlerimiz, güzeli ve her alanda yenileşmeyi savunan, milli birlik, beraberlik, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı büyük bir sabır ve özveri ile yetiştiren, geleceğimizin dönüşüm mimarlarıdır.


Bu onurlu mesleğin tüm mensuplarına güvenimizin sonsuz olduğunu belirterek, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, mesleklerini icra ederken şehit olan bütün öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, ülkemizin çocuklarına uzun yıllar eğitim vermiş emekli öğretmenlerimiz ile halen görevleri başında olan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü yürekten kutluyorum" dedi.
 
Osman Şeker
 
Avrasya Basın Yayın Birliği İstanbul İl Başkanı
 
1000
icon
Prof.Dr. COŞKUN KÖYCÜ. 25 Kasım 2022 11:41

BIR ÖĞRETMEN OLARAK,ÇOK ANLAMI MESAJINIZI OKUDUM. ÇOK DUYGULANDIM..KUTLARIM. SELAM SEVGILER..

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat