Neriman Topuz'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Okunma: 4428
Sultangazi 7 Mart 2022 10:40
Videoyu Aç Neriman Topuz'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı
A
a

Türkiye Tüm Dernekler Federasyonu (TÜRDEF) Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Neriman Topuz, 8 Mart dünya kadınlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Toplumların temel taşı aile, ailenin temel taşı ise kadınlarımızdır. Unutulmamalıdır ki; Her zaman varlıklarıyla hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız huzurlu, mutlu ve sağlıklı toplumların teminatıdır. Peygamber Efendimiz “Cennet annelerin ayaklarının altındadır” diyerek kadınların toplumun birliği ve dirliği için ne derecede önemli olduğunu yüzyıllar önce tüm insanlığa izah etmiştir.

Bu vesileyle başta vatan için gözünü kırpmadan can veren şehit eşleri ve anneleri başta olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarım.
 
Neriman Topuz,
Türkiye Tüm Dernekler Federasyonu (TÜRDEF) Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı
 
1000
icon
Sibel Daşoluk 7 Mart 2022 14:37

Sayın Neriman Topuz, türdef genel başkanlığının değerli kadın kolu başkanı,. sizinde bir kadın olmanızdan dolayı kadınların dilinden derdinden en iyi şekilde hissederek anyan birisiniz, asıl siz övgüyü hak eden bir kadınsınız 8mart dünya kadınlar gününüzü kutlarım saygılar.

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat