Mustafa Çimen'den On Bir Ayın Sultanı Ramazan Mesajı

Okunma: 7604
Sultangazi 22 Nisan 2021 03:12
Videoyu Aç Mustafa Çimen'den On Bir Ayın Sultanı Ramazan Mesajı
A
a

On bir ayın sultanı Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Sultangazi'nin sevilen ismi Mustafa Çimen, Müslüman alemi tarafından büyük özlemle beklenen Ramazan ayının tüm bereketiyle yüreklere mutluluk, ruhumuza huzur ve başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyaya sağlık getirmesi temennisinde bulundu.

Ramazan ayının aynı zamanda bir yardımlaşma ve paylaşma mevsimi olduğunun altını çizen Mustafa Çimen, Tüm dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu bu zorlu süreçte, kalabalık iftar sofralarımız olmayacak ama bu durum iftarlarımızı paylaşmaya asla engel değildir. Yapacağımız aynî ve nakdî yardımlarla fakir ve muhtaç durumdaki kardeşlerimizin sofralarında gönüllerimizi ve dualarımızı buluşturacağız.” dedi. 

“Daha çok ailemizle geçireceğimiz bu dönemi aile bağlarımızı güçlendirmek için fırsat olarak görmeliyiz. Ramazan’ın manevi güzelliklerini ve heyecanını evlerimizde aile bireylerimizle, özellikle çocuklarımızla yaşamalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle başta Sultangazili hemşerilerim olmak üzere ülkemiz ve bütün İslam âleminin Ramazan-ı Şerifini kutlar, bu mübarek ayın kalplerimize huzur, evlerimize bereket, ülkemize ve İslâm âlemine hayırlar getirmesini, insanlığın hidayet ve barışına vesile olmasını, sağlık ve sıhhat getirmesini Cenâb-ı Hak’tan niyaz ediyorum” dedi.

Mustafa Çimen
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat