Mustafa Çimen'den 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

Okunma: 205
Sultangazi 22 Kasım 2021 22:55
Videoyu Aç Mustafa Çimen'den 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı
A
a

Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Arnavutköy Adıyamanlılar Derneği ( GADER ) Yönetim Kurulu Üyesi, Gergerliler Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği (GERSOY-DER) Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çimen, 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Çimen Mesajında şunları söyledi.  “Dünyadaki en onurlu mesleklerin başında öğretmenlik gelmektedir. Emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli ve saygın bir meslek olan öğretmenliği hakkıyla ifa eden, idealini ve heyecanını daima taze tutan değerli öğretmenlerimiz sayesinde ülkemiz her alanda kalkınıp daha da güçlenecektir.

Milli eğitimin bir ülkenin en önemli hususu olduğunu ve öğretmenlerimizin de bunun mimarı olduğunu unutmamak gerekmektedir. Yılın bir gününe öğretmenlerimizi sıkıştırmak ve sadece bugün anmak doğru değildir. Büyük ve yüksek ahlakın sınıflara sığmayan temsilcileri olan öğretmenlerimizi yılın her günü hatırlamalı ve onların yanında olmalıyız.

Bu anlamda, Başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmen ve eğitimcilerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlar, saygılar sunarım” dedi.

 
Mustafa Çimen

(GERSOY-DER) ve Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Arnavutköy Adıyamanlılar Derneği ( GADER )Yönetim Kurulu Üyesi,
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat