Mustafa Çimen, Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

Okunma: 1943
Sultangazi 8 Ocak 2022 17:11
Videoyu Aç Mustafa Çimen, Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı
A
a

Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Arnavutköy Adıyamanlılar Derneği ( GADER ) Yönetim Kurulu Üyesi, Gergerliler Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği (GERSOY-DER) Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çimen, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayımladığı mesajında tüm basın emekçilerinin gününü kutladı.

Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Arnavutköy Adıyamanlılar Derneği ( GADER ) Yönetim Kurulu Üyesi, Gergerliler Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği (GERSOY-DER) Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çimen, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayımladığı mesajında tüm basın emekçilerinin gününü kutlayarak, basının hem ilçemiz, hem de ülkemiz açısından çok önemli bir işlev üstlendiğini belirterek onlar en kıymetli görevi yerine getiriyor dedi. Kendinden, ailesinden, yaşamından fedakarlıklar yaparak her türlü zorluğa rağmen tarafsız ve doğru haber peşinden koşan basın emekçilerinin gününü kutluyorum” dedi.

Çimen, “Kar, yağmur, çamur demeden yedi yirmi dört vatandaşa doğru ve tarafsız haber iletmek adına çalışan tüm basın emekçilerinin 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutlar saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi.
 
 
Mustafa Çimen
Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Arnavutköy Adıyamanlılar Derneği ( GADER ) Yönetim Kurulu Üyesi
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat