Dersimspor’dan anlamlı ziyaret

Okunma: 3151
Sultangazi 23 Ekim 2016 19:20
Videoyu Aç Dersimspor’dan anlamlı ziyaret
A
a

Dersimspor İstanbul temsilcisi Yılmaz Demirel ve Serdar Gök, Ziraat Türkiye Kupası öncesi Ahmet Emre Çavuş’u ziyaret ederek Dersim Forması hediye etti.

Türkiye Ziraat Kupası Galatasaray Dersimspor Türk Telekom Arena’da ki karşılaşmasına sayılı günler kala İstanbul’da bulunan Dersimspor İstanbul Temsilcileri, Ahmet Emre Çavuş’u ziyaret etti. Gazi Mahallesi'nde arkadaşları ile yolda yürürken bir magandanın tabancasından çıkan kurşunun ensesinden omuriliğine isabet etmesi sonucu göğüsten alt tarafı felç olan 18 yaşındaki Ahmet Emre Çavuş, bir yılı aşkındır Cerrahpaşa Üniversite Hastanesinde sürdürülen tedavinin ardından Şişli'de Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde tedavisine devam ediyor.

Şişli'de Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde tedavi gören Ahmet Emre Çavuş, Dersimspor temsilcilerini karşısında görünce kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı ve organizasyonu gerçekleştiren arkadaşlarına teşekkür etti.

Ahmet Emre Çavuş ve yakınları, Dersimspor İstanbul Temsilcisi Yılmaz Demirel ve Serdar Gök ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Ahmet Emre Çavuş’a 62 numaralı forma hediye edildi. Ahmet Emre Çavuş’u umduğundan iyi bulduğunu anlatan Dersimspor İstanbul Temsilcisi Yılmaz Demirel, "Buraya Ahmet Emre Çavuş’a destek vermek için geldim. İçeri girdiğimizde onu mutlu görmek, enerjik görmek açıkçası beni çok mutlu etti. Umuyorum bir daha ki görüşmemizi evinde yapacağız” dedi.Dersimspor İstanbul Temsilcilerinin ziyaretinin kendisine büyük moral ve güç verdiğini anlatan Ahmet Emre Çavuş, "Dersimspor temsilcilerini burada görmek çok güzel. İnşallah iyileştikten sonra Dersimspor yöneticilerini mekanlarında ziyaret ederek yeniden bir araya geliriz" diye konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat