Av. Nevin Ömeroğlu Demirel'in 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Okunma: 3430
Sultangazi 7 Mart 2022 11:36
Videoyu Aç Av. Nevin Ömeroğlu Demirel'in 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı
A
a

İstanbul Barosu Ağır Ceza Avukatı Nevin Ömeroğlu Demirel, 8 Mart dünya kadınlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Toplumların temel taşı aile, ailenin temel taşı ise kadınlarımızdır. Unutulmamalıdır ki; Her zaman varlıklarıyla hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız huzurlu, mutlu ve sağlıklı toplumların teminatıdır. Peygamber Efendimiz “Cennet annelerin ayaklarının altındadır” diyerek kadınların toplumun birliği ve dirliği için ne derecede önemli olduğunu yüzyıllar önce tüm insanlığa izah etmiştir.

Bu vesileyle başta vatan için gözünü kırpmadan can veren şehit eşleri ve anneleri başta olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarım.
 
Nevin Ömeroğlu Demirel
İstanbul Barosu Ağır Ceza Avukatı
 
 
1000
icon
Hilal Gençer 7 Mart 2022 23:13

Yüreğinize sağlık. Nevin Hocam çok güzel bir paylaşım olmuş. Siz hem anneliği hem avukatlığı en güzel şekilde beraber yürütüyorsunuz. Kadınlara çok güzel ışık oluyorsunuz. Gençlere rehber oluyorsunuz. Hemcinsim olarak başarılarınızın daim olmasını diliyorum. Kadınlar gününüz kutlu olsun. Sizin gibi kadınlar daim olsun.

0 1 Cevap Yaz
Nevin ömeroğlu Demirel

Çok çok teşekkür ederim varolun

0 1
Turan binici 7 Mart 2022 22:42

Ağzına yüreğine kalemine sağlık kadın hayattır kadır ömürdür kadın yaşamdır ahirette kadından geçer çünkü dediğin gibi cennet annelerin ayakları altındadır tşk ederim saygılarımla selamlıyorum Allaha emanet olun hayırlı geceler

0 1 Cevap Yaz
Nevin ömeroğlu Demirel

Çok çok teşekkürler varolun

0 0
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat