Abdurrahman Dursun, " Karla Mücadele Ekiplerimizle Teyakkuza Geçtik "

Okunma: 5437
Sultangazi 12 Mart 2022 03:56
Videoyu Aç Abdurrahman Dursun, " Karla Mücadele Ekiplerimizle Teyakkuza Geçtik "
A
a

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, "Sultangazi Belediyesi Karla Mücadele Ekipleri Cadde ve sokaklarda yaşanabilecek olumsuzluklara karşı teyakkuza geçti" dedi.

İki günden beri Sultangazi’de aralıklarla yağan kar Sultangazi’yi beyaza bürüdü. Vatandaşların sıkıntı çekmemesi için kar küreme ve tuzlama çalışmalarına başlayan Sultangazi Belediyesi, büyük bir özveriyle çalışarak halkın yoğun olduğu yerlerin ulaşımının kapanmamasını sağladı. Yoğun kar yağışı nedeniyle olumsuzlukları en aza indirmek için mücadele eden Sultangazi Belediyesi Karla Mücadele Ekipleri, 15 Temmuz Şehitler Meydanına kurduğu çorba çeşmesinde vatandaşlara sıcak çorba ikramında bulunarak vatandaşların içini ısıttı.

Tuzlama ve kar küreme çalışmalarının yanı sıra Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, tüm birimleri harekete geçirerek, gelen ihbar telefonlarına anında cevap verilmesi talimatı verdi. Özellikle kimsesiz ve yaşlıların yardım çağrılarına anında müdahale edilmesi ve ihtiyaçlarının karşılanmasını isteyen Dursun, sokak hayvanlarının bakımı içinde gerekli önlemlerin alınmasını istedi
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat