• Diğer

Sultangazi

Üstündağ ve Köksal Ailelerinden Muhteşem Nikah Töreni

Psikolog Zeynep Üstündağ ve kuyumcu İsmail Köksal yapılan muhteşem nikah töreni ile mutluluğa yelken açtılar.

Üstündağ ve Köksal Ailelerinden Muhteşem Nikah Töreni

Okunma: 4910

19 Eylül 2020 08:44
-A

+A

Psikolog Zeynep Üstündağ ve kuyumcu İsmail Köksal yapılan muhteşem nikah töreni ile mutluluğa yelken açtılar.


Sultangazi’nin sevilen ismi iş insanı Harun Üstündağ ve eşi ev hanımı Sevgi Üstündağ çiftinin dünyalar güzeli psikolog kızları Zeynep Üstündağ ile iş adamı Şefket Köksal ve eşi ev hanımı Fatma Köksal çiftinin oğulları kuyumcu İsmail Köksal dünya evine girdi.Nikahlarını Başkan Aydıner Kıydı

Psikolog Zeynep Üstündağ ve Kuyumcu İsmail Köksal’ın nikahlarını Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner kıyarken şahitliklerini Sultangazi Kurucu Belediye Başkanı Cahit Altunay, gelin hanımın ve damat beyin en yakın arkadaşları yaptı. Genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyen Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner, evlilik cüzdanını geline vermek üzere Sultangazi Kurucu Belediye Başkanı Cahit Altunay’a takdim etti.


 
Altunay, Evlilik Cüzdanını Geline Verdi

Sultangazi Kurucu Belediye Başkanı Cahit Altunay, Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi (Adapark) Mihver Bahçe’de Zeynep Üstündağ ile İsmail Köksal’ın nikah törenine katıldı. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner’in kıydığı nikahta genç çiftin şahitliğini Cahit Altunay yaptı. Nikahın ardından Cahit Altunay, evlilik cüzdanını Zeynep Üstündağ’a verdi.
Cahit Altunay, “ Kendisini yetiştirmiş, genç yaşta ülkesine vatanına katkı sağlamaya başlamış iki gencimizin nikah törenine hep birlikte şahitlik ettik. Bu iki gencimize hepiniz adına mutluluklar diliyorum. Gelinimize bakıyorum yüzü hep gülüyor. Bu mutluluğun işaretti. Üç kız babası olduğum için, Harun kardeşimizin durumunu çok iyi anlıyorum. Genç çiftin ülkemize hizmet etmelerine, yetiştirecekleri çocukların da bu ülkeye faydalı birer insan olmalarını diliyorum. Damat beyin izini olursa evlilik cüzdanını gelin hanıma takdim etmek istiyorum. Bir ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi.
 

 
 Çiftin Mutluluklarını Paylaştılar
 
Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi (Adapark) Mihver Bahçe’de yapılan nikah törenine Üstündağ ve Köksal ailelerinin yanı sıra Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner, Sultangazi Kurucu Belediye Başkanı Cahit Altunay, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, MHP Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Bostan, Sultangazi AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve Sultangazi İBB Meclis Üyesi Onur Uygun, Sultangazi Belediye Meclis Üyesi, Belediye Başkanı Basın danışmanı Radyocu Umut Öztürk, Sultangazi AK Parti eski ilçe yöneticileri Orhan Eren, Sadık Kaya, Sultangazi AK Parti Eski Habipler Mahalle Başkanı Abdulkadir Demir Aktepe ve çok sayıda davetli katıldı.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Recep üstündağ 19 Eylül 2020 22:29

Yeni çiftlerimize ömür boyu saadetler diliyorum Hep mutlu olsunlar inşallah🙏

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku