• Diğer

Sultangazi

Umut Öztürk’ten Ağrı’nın kurtuluş yıldönümü mesajı

Sultangazi Ağrılılar Dernek Başkanı Umut Öztürk, Ağrı'nın kurtuluşunun 102. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Umut Öztürk’ten Ağrı’nın kurtuluş yıldönümü mesajı

Okunma: 1347

16 Nisan 2020 02:05
-A

+A

Sultangazi Ağrılılar Dernek Başkanı Umut Öztürk, Ağrı'nın kurtuluşunun 102. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.Dernek Başkanı Umut Öztürk yayınladığı mesajda, “Serhat şehrimizin incisi Ağrı’mızın düşman işgalinden kurtuluşunun 102’nci yıl dönümünü kutlamanın bahtiyarlığı içerisindeyim.


 
Düşmanın dört bir yandan işkal altında tutuğu Ağrımız’da yaşlısı, genci, kadını ve erkeğiyle çok zor şartlarda büyük bir kahramanlık gösterilerek kutsal vatan topraklarının bağımsızlığı için kahramanca mücadele ederken, şehitlik ve gazilik mertebesine ulaşan Ağrılı şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle, şükranla ve minnetle anıyorum.
 
Türk milleti, tarih boyunca sürekli hür ve bağımsız olarak yaşamış, ne pahasına olursa olsun bağımsızlığından asla vazgeçmemiştir. Milletimize bu mücadele ruhunu veren en önemli unsur; istiklale ve bağımsızlığa duyduğu özlem ve vatan için şehit olma arzusudur. Ağrı’mız da bu ruh ile bağımsızlığını kazanmıştır. Bu duygu ve düşüncelerle, Ağrı’mızın düşman işgalinden kurtuluşunun 102’nci yılını kutluyor, vatanı uğuruna fedakarca savaşan tüm şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi ise saygı ve minnetle anıyorum” dedi.

 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku