• Diğer

Sultangazi

Ümit Doğan Gecekondu Bölgesini Ziyaret Etti

Severek yaptığı muhtarlık görevini yeni yapacağı çalışmalarla taçlandırarak sürdürmeyi hedefleyen Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, Mimar Sinan Kent Ormanı civarında bulunan gecekondu bölgesini ziyaret ederek komşularıyla buluştu.

Ümit Doğan Gecekondu Bölgesini Ziyaret Etti

Okunma: 4333

7 Haziran 2020 23:30
-A

+A

Severek yaptığı muhtarlık görevini yeni yapacağı çalışmalarla taçlandırarak sürdürmeyi hedefleyen Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, Mimar Sinan Kent Ormanı civarında bulunan gecekondu bölgesini ziyaret ederek komşularıyla buluştu.Gazi halkının dertleriyle dertlenen, sevinç ve mutluluğuna ortak olan Muhtar Doğan, tek tek gecekondu bölgesini gezerek vatandaşın sorunlarını dinledi. Gecekondu bahçesinde oturarak vatandaşlar ile çay içen Gazi Mahallesi’nin genç, dinamik yakışıklı Muhtarı Ümit Doğan “tek derdimiz halkımızın mutluluğudur” dedi.


 
Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan,“ Halkımız mutlu olunca biz ancak gerçek anlamda mutlu olabiliriz. Onların mutluluğu her şeyin üzerindedir” dedi. Seçildiği günden bu yana halkını bir an olsun yalnız bırakmayan, cenazede, düğünde hep onlarla birlikte olan Ümit Doğan ziyaretlerini aralıksız sürdürmeye devam ediyor.


 
Muhtar Ümit Doğan’ı çok sevdiklerini her platformda dile getiren Gazi Halkı, “ Biz muhtarımızdan çok memnunuz” diyerek Doğan’ı bağrına basıyor.   

 
 
 


 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Sultangazi'de "Demokrasi Labirenti"

Sultangazi'de "Demokrasi Labirenti"

22:52 - 14 Temmuz 2020

Kamuoyunun dikkatine;

Kamuoyunun dikkatine;

23:18 - 13 Temmuz 2020

Kamuoyunun dikkatine;

Kamuoyunun dikkatine;

21:14 - 13 Temmuz 2020

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku