• Diğer

Sultangazi

Ümit Doğan’dan Sporcu Gençlere Destek Çağrısı

“Gazi Mahallesi Gençlerinin düzenlemiş olduğu Futbol Turnuvası” törenine katılan Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, Gazi Mahallesi Spor Kulübü stadyumunda Turnuvaya katılan takımları protokol üyeleriyle birlikte izledi.

Ümit Doğan’dan Sporcu Gençlere Destek Çağrısı

Okunma: 4153

19 Ağustos 2020 05:21
-A

+A

“Gazi Mahallesi gençlerinin düzenlemiş olduğu futbol turnuvası” törenine katılan Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, Gazi Mahallesi Spor Kulübü stadyumunda Turnuvaya katılan takımları protokol üyeleriyle birlikte izledi.

Burada bir açıklama yapan Muhtar Ümit Doğan, “ Biz sağlam kafa sağlam vücutta bulunur sözü ne inanıyoruz” biz medeni mahallelerin spor yapan mahalleler olduğuna inanıyoruz. Bir mahallenin gelişmişliği okulla, kitapla, kültürle, sanatla ve sporla ölçülür. Gazi Mahallesinin aydın yapısı gelişmişliği, tartışma götürmez bir gerçektir. Biz Gazi halkının arzusu ve isteği bu mahallede spor yapanların sayısının artması ve yapılabilecek spor çeşitliliğin fazla olmasıdır. Ne kadar genç kardeşimiz sporla, sanatla, bilimle, okulla, kitapla ve kültürle ilgilenirse bu o kadar iyidir” dedi.

Ülkemizde birçok il, ilçe, belde takımları henüz amatör liglerde bile mücadele etmezken Gazi Mahallesi Spor Kulübünün Bal Lig’e yükselmesi hepimiz için gurur kaynağıdır. Bu vesileyle Gazi Mahallesi Spor Kulübünü, yöneticilerini, futbolcularını ve teknik heyetini canı gönülden tebrik ediyor, başarıların devamını diliyorum. Bugün burada düzenlenen turnuva da Bal Lig’ine yükselen Gazi Mahallesi Spor kulübü gibi kulüplere taze kan taşıyacaktır. Yetenekli gençlerimiz içerisinden seçilecek evlatlarımız beklide ilerleyen zamanlarda Gazi Mahallesi Spor Kulübünde top koşturacaktır.   

Gazi Mahallesi Muhtarlığı olarak spora ve sporculara her zaman destek olacaklarını dile getiren Gazi Mahallesinin genç, dinamik ve çalışkan muhtarı Ümit Doğan, “ Gazi Mahallesi Muhtarlığı olarak sağlıklı yaşama ve spora her zaman destek olmaya hazırız. Spor yapanların Gazi Mahallesinde sayısını artırmak için üzerimize düşen görevleri yapmaya hazırız. Ben buradan gençlerimizi spor yapmaya davet ediyorum. Futbol, voleybol, Basketbol, atletizm ve yüzme branşlarından hangisini seçerlerse seçsinler önemli olan spor yapmaktır. Önemli olan kötü alışkanlıklardan uzak durmaktır. Önemli olan boş ve gereksiz zaman öldürmekten uzak durmaktır. Bu turnuvaya emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Gazi Mahallesi Spor Kulübüne emek verenlere, Gazi Mahallesinde sporu yaşatanlara ve katkı sunanlara teşekkürlerimi, şükranlarımı sunuyorum. Bu sporu daha önce yapan, ya da spora destek olan ve şu an aramızda olmayan kardeşlerimi saygı ve sevgiyle anıyor, hatıraları önünde saygıyla eğiliyorum. Herkese spor dolu günler diliyorum ” dedi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku