• Diğer

Sultangazi

Ümit Doğan’dan Rıza Akpolat ve İnan Güney’e Teşekkür Mesajı

Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ve BELTAŞ A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı İnan Güney’e Gazi Cemevi ve Gazi Spor Kulübü ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Ümit Doğan’dan Rıza Akpolat ve İnan Güney’e Teşekkür Mesajı

Okunma: 4321

26 Ağustos 2020 23:51
-A

+A

Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ve BELTAŞ A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı İnan Güney’e Gazi Cemevi ve Gazi Spor Kulübü ziyaretinden dolayı teşekkür etti.  Gazi Mahallesi Muhtarlığından yapılan yazılı açıklama şöyle. “ Muharrem ve yas-ı matem ayında Gazi Cemevimizi ve BAL Ligine yükselen Gazi Spor Kulübümüzü ziyaret ederek bizleri onurlandıran Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ve BELTAŞ A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı İnan Güney’e sonsuz teşekkürler ederim” .


 
Gazi Mahallesinin genç, dinamik ve çalışkan muhtarı Ümit Doğan konuşmasını şöyle sürdürdü. “Sevgili Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ve BELTAŞ A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı İnan Güney’e Mahallemize göstermiş oldukları nazik ziyaretlerinden dolayı Gazi halkı adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bizler hiç kimseyi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden kardeşçe bir arada yaşama sevdalılarıyız. Bütün partilere eşit mesafede olduğumuzu yenileyerek belediye başkanımıza ve beraberindeki heyete sonsuz şükranlarımı sunuyorum” dedi.
 
 
Ümit Doğan
Gazi Mahallesi Muhtarı

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku