• Diğer

Sultangazi

Ümit Doğan, Topladığı 10 000 İmzayı Teslim Etti

Sultangazi İlçesi Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, Toplu Taşıma mağdurlarından topladığı 10 000 imzayı İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT Genel Müdürlüğüne teslim etti.

Ümit Doğan, Topladığı 10 000 İmzayı Teslim Etti

Okunma: 1902

30 Eylül 2019 22:15
-A

+A

10 Bin İmza Emin Ellere Teslim Edildi

Göreve geldiği günden bu yana Gazi Mahallesindeki sorunları masaya yatırarak çözüme ulaştıran Genç Muhtar Ümit Doğan, Toplu Taşıma mağdurlarından gelen talep üzerine ulaşım sorununu çözmek amacıyla imza kampanyası başlattı. Doğan bir hafta içerisinde 10 000 imza topladı.


Gazi Mahallesi Muhtarı Halkın Umudu Olmaya Devam Ediyor
 
Gazi Mahallesinin her sorununu kendi sorunu olarak gören Muhtar Ümit Doğan, Bir hafta içerisinde topladığı 10 Bin imzayı İETT İşletmeler Genel Müdürlüğü Beyoğlu Merkez binasında İETT Ulaşım Planlama Daire Başkanı İhsan Eroğlu ve İETT Anadolu Yakası Bölge Müdürü Burak Sevim’e teslim etti.


 
Toplantı Bir Saat Sürdü
 
Gazi Mahallesi Toplu Taşıma sorunlarının masaya yatırıldığı toplantı yaklaşık bir saat sürdü. Mahallenin sorunlarını yetkililere anlatan Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan başarılı çalışmalarından dolayı takdir topladı.


 
Doğan, Toplantı Sonrası Açıklama Yaptı
 
Başarılı çalışmalarıyla dikkatleri üzerinde toplayan Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, Toplu Taşıma yetkilileriyle yaptığı görüşme sonrası gazetemize açıklamalarda bulundu. Doğan, “ Yetkililerle yapmış olduğumuz görüşmeler, çok olumlu geçti. Sonucunun halkımıza olumlu bir şekilde yansımasını diliyoruz. İmza kampanyasında emeği geçen dostlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Bir hafta içerisinde toplanan 10 Bin imza gerekli mercilere teslim edilmiştir. Yetkililer gerekli ön çalışmaları ve yazışmaları tamamladıktan sonra en kısa zamanda mahallemizi ziyaret ederek sorunları ve eksiklikleri yerinde tespit edeceklerdir. Çözüm yakındır halkımıza hayırlı uğurlu olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

 
 
 
 
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku