• Diğer

Sultangazi

Ümit Doğan, Mahalle Halkını Dinleyerek Birlikte Çözüm Üreteceğiz

Esnaf ve mahalle ziyaretleri kapsamında Gazi Mahallesinde yaşayan vatandaşlarla bir araya gelen Gazi Mahallesinin genç, dinamik muhtarı Ümit Doğan, mahallelinin sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Ümit Doğan, Mahalle Halkını Dinleyerek Birlikte Çözüm Üreteceğiz

Okunma: 2805

23 Ekim 2020 16:10
-A

+A

Esnaf ve mahalle ziyaretleri kapsamında Gazi Mahallesinde yaşayan vatandaşlarla bir araya gelen Gazi Mahallesinin genç, dinamik muhtarı Ümit Doğan, mahallelinin sorunlarını ve taleplerini dinledi.Covit 19 virüsünün ülkeyi kasıp kavurduğu bu günlerde, vatandaşları ziyaret eden, zaman zaman da dezenfekte ve maske dağıtımıyla gündeme gelen Muhtar Ümit Doğan, sorunlara çözüm bulmak için vatandaşlarla sık sık bir araya geliyor. 
Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, “Alanda, sokakta Mahalle Halkının İçinde Dinleyerek, Birlikte Çözüm Üreterek, Beraber Yöneteceğiz” diyerek sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta paylaşımda bulundu.


 
Muhtar Ümit Doğan, “ Gazi Mahallemizde ikamet eden vatandaşlarımızı ziyaret ettiğim için çok mutluyum. Her fırsatta vatandaşlarımızla bir araya gelmeye ve mahalle sorunlarını dinlemeye devam edeceğiz. Birlikte yaşadığımız mahallenin sorunlarını hep birlikte dile getirecek ve çözüm arayacağız. Gazi Mahallemiz için çok çalışarak birlikte daha iyi işlere imza atacağız” dedi.

 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku