• Diğer

Sultangazi

Ümit Doğan, Halkın Muhtarı

31 Mart yerel yönetim seçimlerinde Gazi Mahallesi Muhtarı seçilen genç, dinamik ve çalışkan Ümit Doğan, beş yıl boyunca Gazi halkına hizmet etmek için gecesini gündüzüne katarak çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Ümit Doğan, Halkın Muhtarı

Okunma: 4565

18 Ağustos 2020 21:01
-A

+A

31 Mart yerel yönetim seçimlerinde Gazi Mahallesi Muhtarı seçilen genç, dinamik ve çalışkan Ümit Doğan, beş yıl boyunca Gazi halkına hizmet etmek için gecesini gündüzüne katarak çalışmalarına aralıksız devam ediyor.Esnafları, Cemevleri, Camileri, Dernekleri, Sivil Toplum Kuruluşlarını, Okulları, Huzurevini ve spor kulüplerini sık sık ziyaret ederek halkın sorununa ortak oluyor. Ziyaretlerin ardında Gazi halkı Muhtar Ümit Doğan ile fotoğraf çektirmek için adeta bir birleriyle yarışıyor.  Yaşlısı, genci, kadını, erkeği ve özellikle küçük yaştaki çocukların sevgilisi olan Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, hiç kimseyi kırmayarak onlarla hem resim çektiriyor, hem de uzun uzun sohbetler ederek sorunlarını dinliyor.Her sözün başında “ Bizde ayrım gayrım yok” bu Mahallede her renk zenginliktir. Bu zenginlik bize özgürlüğü, demokrasiyi yaşamasını öğretiyor. “Bu özgürlüğü yaşamasının onuru gururu içerisindeyim” diyor. Bu söylemler lafta değil. Seçildiği günden bu yana yapmış olduğu çalışmalar ve ziyaretler bunun kanıtıdır.


Sadece ve sadece muhtar olabilmenin değil, insan olabilmenin ayrıcalığını net bir şekilde ortaya koyan muhtar Ümit Doğan, farklı kimliklerde, farklı inançlarda ve farklı memleketlerde olan insanlara ayrım yapmadan kardeşçe bir arada yaşama kültürünün tohumlarını ekiyor. Gazi Mahallesinin tüm güzelliklerini ortak paylaşımla ortak hizmet aşkıyla yürütüyor. Bundan dolayı tüm çevrelerin sevgisini kazanıyor. 


Gazi Mahallesinin her sorununu kendine dert edinen Muhtar Ümit Doğan, çözümler üretmeye devam ediyor. Eğitimden sağlığa, ulaşımdan mezarlıklara, gecekondu sorunundan alt yapıya kadar her soruna anında çözümler üreterek ilçenin mülki ve idari amirleriyle diyaloglar kuran Doğan, bugüne kadar çok iş başardı. Önümüzdeki günlerde yeni ve çarpıcı projelerle Gazi halkına müjdeler vermeye hazırlanan Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan halkın sevgilisi olmaya devam ediyor.

 
 

Anahtar Kelimeler : Ümit Doğan, Halkın Muhtarı ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku