• Diğer

Sultangazi

Ümit Doğan, Esnaf Ziyaretlerinde Hız Kesmiyor

Gazi Mahallesinin en işlek noktalarından biri olan İsmetpaşa Caddesi’nde yer alan esnafları ziyaret eden Gazi Mahallesi’nin genç, dinamik ve yakışıklı muhtarı Ümit Doğan, vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılandı.

Ümit Doğan, Esnaf Ziyaretlerinde Hız Kesmiyor

Okunma: 2800

5 Temmuz 2020 16:47
-A

+A

Gazi Mahallesinin en işlek noktalarından biri olan İsmetpaşa Caddesi’nde yer alan esnafları ziyaret eden Gazi Mahallesi’nin genç, dinamik ve yakışıklı muhtarı Ümit Doğan, vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılandı.Gazi Mahallesinin her sorununu can kulağıyla dinleyen ve çözüm üreten Gazi Mahallesi’nin genç, dinamik ve yakışıklı muhtarı Ümit Doğan, ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Esnafların çeşitli konulardaki sorunlarını dinleyen Doğan, Vatandaşlarımızın dertleriyle dertlenmeye devam edeceğiz. Sorunlarınızı çözüme kavuşturacağız” dedi. Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, göreve seçilmesinden sonra sürekli hale getirdiği esnaf ve ev ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Muhtar Doğan, esnaf kesiminin yoğunlukta yaşadığı Mahallenin işlek noktalarından İsmetpaşa Caddesi’nde ziyaretler gerçekleştirdi. Vatandaşların yakın ilgi gösterip çay içmek için iş yerlerine davet ettiği Muhtar Doğan, vatandaşlarla tek tek görüşerek sorunlarını dinledi.“Vatandaşımızın Sorunu Bizim Sorunumuzdur”

 Vatandaşların çeşitli konulardaki sorunlarını ve taleplerini dinleyen Muhtar Doğan, “Vatandaşlarımızın dertleriyle dertlenmeye devam edeceğiz. Sorunlarınızı çözüme kavuşturacağız”  diyerek sorunları kısa zamanda pratik yöntemlerle çözüme kavuşturacaklarını söyledi.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku