• Diğer

Sultangazi

Tiryakioğlu, Suskunluğunu Korumaya Devam Ediyor

Ülkede ve İlçede gündem tüm hızıyla değişirken, suskunluğunu koruyan Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP ) Sultangazi İlçe Başkanı Mustafa Tiryakioğlu, açıklama yapmamak için direniyor.

Tiryakioğlu, Suskunluğunu Korumaya Devam Ediyor

Okunma: 7126

11 Eylül 2016 14:04
-A

+A

Sultangazi’nin kanayan yarası taş ocaklarından dolayı vatandaş sokakları arşınlarken, protesto üstüne protesto gerçekleştirirken, Tiryakioğlu susuyor. Küçük Uğurmumcu Mahallesi olarak bilinen mahalle istimlâk edilirken aynı suskunluğu devam ettiren Tiryakioğlu, suskunluğunun nedenini bir türlü açıklamıyor.

Sultangazi Cumhuriyet Halk Partisi ilçe kongresinde, birçok farklı düşüncede olan grupların bir araya gelerek iki oyla kazandığı ilçe kongresinde verdiği sözlerin hiç biri yerine getirmedi.
Tiryakioğlu, Sultangazi’nin imar sorununu, gece kondu sorununu, uyuşturucu ve terör sorununu karşısında alternatif çözümler üretemiyor.

Halktan kopuk siyaset izleyen, gündemdeki gelişmelere ve sorunlara çözümler üretemeyen Tiryakioğlu, halkın desteğini bir türlü arkasına alamıyor. Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi ilçe örgütü içerisinde çatlak seslerin yavaş yavaş ayyuka çıktığı ve bayramdan sonra yüksek tonla gündeme getirileceği gelen duyumlar arasında.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
18 Eylül 2019 04:56

Selam. Nerede web sitenizde ücretsiz xevil indirebilirsiniz? Desteğinizden bilgi aldım. Xevil, captcha çözümü için gerçekten en iyi programdır, ancak en son sürümüne ihtiyacım var. Teşekkür.

Cevapla
 Seyit Ateş’in Acı Günü

Seyit Ateş’in Acı Günü

10:27 - 29 Haziran 2020

 BASINA VE KAMUOYUNA!

BASINA VE KAMUOYUNA!

17:47 - 28 Haziran 2020

Ümit Doğan’dan 112 Hamlesi

Ümit Doğan’dan 112 Hamlesi

19:30 - 25 Haziran 2020

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku