• Diğer

Sultangazi

Taşkale Çiğköfte’nin Eşsiz Lezzeti Başka Bir Yerde Yok

Çiğköfte denince akla gelen ilk isim Taşkale Çiğköfte müşterilerini lezzetin doruklarına çıkarıyor. “ Taşkale Çiğköfteye gelenler damak zevkini anında fark ediyor. Çünkü bu lezzeti başka hiçbir yerde bulamıyor.

Taşkale Çiğköfte’nin Eşsiz Lezzeti Başka Bir Yerde Yok

Okunma: 26983

1 Ekim 2020 12:09
-A

+A

Çiğköfte denince akla gelen ilk isim Taşkale Çiğköfte müşterilerini lezzetin doruklarına çıkarıyor. “ Taşkale Çiğköfteye gelenler damak zevkini anında fark ediyor. Çünkü bu lezzeti başka hiçbir yerde bulamıyor.Açıldığı günden bu yana müşterilerine sundukları lezzetli çiğköfte ile gündeme gelen Taşkale Çiğköfte, güler yüzlü personeli ve hijyene önem veren bir anlayışla çalışmalarını sürdürüyor. 


 
Acılı, acısız çiğköfte çeşitleriyle konuklarını ağırlamaya devam eden Taşkale Çiğköfte hizmette sınır tanımıyor. Temizlik ve hijyen yönünden gönül rahatlığı ile tercih edilecek yerlerin başında gelen Taşkale Çiğköfte günlük taze ve lezzetli sebze ve lavaş ile müşterilerin gönlünde taht kurmaya devam ediyor.


 
Cebeci Mahallesi 2556 Sokak No: 77 -  S Caddesi Sultangazi / İstanbul adresinde nezih bir aile ortamında çalışmalarını sürdüren Taşkale Çiğköfte şubesi müşteri memnuniyetini ve hizyen kurallarına uyarak en kalifiye elemanlarla sizlere hizmet etmenin mutluluğunu yaşamaktadır.
Çiğköfte denince akla gelen ilk isim organik malzemelerle harmanlanan Taşkale çiğköfte, bir birinden taze ve leziz yiyecek ve içecekleri değerli Sultangazili hemşerilerimize bu lezzetleri tattırmaktan büyük bir mutluluk duyacağız. Cebeci Mahallesi 2556 Sokak No: 77 -  S Caddesi Sultangazi / İstanbul adresinde ki mekanımıza tüm Sultangazililer davetlidir.Firma yetkilisi şunları söyledi. “tecrübeli ve deneyimli ustaların ellerinde harmanlanan çiğköfte yapıyoruz. Bizim için sağlıklı ürünler sunmak birinci önceliğimizdir. İşyerimiz de hijyen konusuna çok dikkat ediyoruz. Gelen müşterilerimiz bunu yakından görüyor. Gönül rahatlığıyla çiğköfte çeşitlerimizden yiyerek mekanımızdan ayrılıyorlar” dedi.Cebeci Mahallesi 2556 Sokak No: 77 -  S Caddesi Sultangazi / İstanbul
 
Alo.paket 05060930202
 
Danışma hatı 08503029002
 
www.taskalecigkofte.com
 

www.taskalecigkofte.com.tr

 
 
 


 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Mustafa alıpdağ 2 Ekim 2020 14:36

Taşkale çiğköfte bir başka güzel tat

Cevapla
Ömer yetkin 2 Ekim 2020 14:32

Biz kalitemize güveniyoruz

Cevapla
Ömer yetkin 2 Ekim 2020 14:32

Biz kalitemize güveniyoruz

Cevapla
vasife şahin 1 Ekim 2020 16:07

çok güzel bir lezzet. bir kaç kez tatmıştım. çocuklarımda çok beğendi. Herkese tavsiye ederim.

Cevapla
Mikail yetkin

Vasife şahin İlginiz için çök teşekkür ederiz

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku