• Diğer

Sultangazi

TAŞKALE ÇİĞKÖFTE GÜÇLENEREK BÜYÜYOR

Pandemi sürecinde üretimine kesintisiz devam eden Taşkale Çiğköfte bünyesine yeni bayiler ekleyerek her geçen gün güçlenerek büyümeye devam ediyor.

TAŞKALE ÇİĞKÖFTE GÜÇLENEREK BÜYÜYOR

Okunma: 41841

15 Temmuz 2020 07:42
-A

+A

 Pandemi sürecinde üretimine kesintisiz devam eden Taşkale Çiğköfte bünyesine yeni bayiler ekleyerek her geçen gün güçlenerek büyümeye devam ediyor.


Koronavirüs nedeniyle 11 Mart'tan itibaren hijyen ve sosyal mesafeye dikkat eden müşteri memnuniyetini önemsiysen kaliteden ödün vermeyen Taşkale Çiğköfte doğal ürünlerle harmanlandırdığı acılı, acısız çiğköfteyle damaklarda eşsiz bir tat bırakarak müşterinin beğenisini kazanıyor.   Uzun yıllar Çiğköfte alanında hizmet veren Taşkale çiğköfte yeni müşterileriyle güçlenerek daha da büyüyor. Etsiz Çiğköftenin hemen hemen her aşamasında faaliyet gösteren Taşkale Çiğköfte bu alandaki deneyimiyle ve hizmet kalitesiyle fark yaratıyor.  Uzun yıllar önce çiğköfte sektörüne atılan, Taşkale çiğköfte Türkiye’de alanının en köklü firmalarından biridir. Kalite, ustalık ve hizmetten ödün vermeyen Taşkale çiğköfte nüfus yoğunluğu bakımından İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Sultangazi’de üretim yapmaktadır. Taşkale çiğköfte şubeleri, gerek ortamı, hizmet kalitesi gerekse ikramlar ve eşsiz tatları ile müşterilerine lezzetin yanında sevdikleriyle geçirecekleri keyifli zamanlar sunuyor.Üretime başladığı günden bu güne kalitesinden ve lezzetinden ödün vermeden büyüyen ve bugün onlarca şubesi ile hizmet veren Taşkale çiğköfte, 2020 yılı itibariyle büyümesini Franchising ile gerçekleştirecek.Türkiye pazarında 2020 yılı çiğköfte kategorisi için yapılan öngörülerde acılı ve acısız etsiz çiğköftede artış olacağı öngörülüyor. Sektörün nabzını tutan birçok kuruluşun açıkladığı rakamlara göre, Türkiye’de tüketicilerin en fazla tercih ettiği yerel lezzet çiğköfte olarak öne çıkıyor. Taşkale çiğköfte merkezinde yapılan reklam ve pazarlama faaliyetleri ile franchisee’lerini destekleyen marka, doğru lokasyon seçimi, doğru yatırım kararı ile, yatırım geri dönüş süresini kısaltan çözümler üretmektedir.
 

Wasap hatı.
05364782865

Bayilik için
05060930202

Danışma hatı
08503029002 

 www.taskalecigkofte.com 

www.taskalecigkofte.com.tr

 
 
 
  

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Ömer yetkin 17 Temmuz 2020 13:57

Bizim için müşteri memnuniyeti çok önemlidir Biz bu işi severek yapıyoruz

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku