• Diğer

Sultangazi

Taner Balcı, Vatandaşımızı Refaha Biz Çıkaracağız

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Taner Balcı, İlçe Teşkilatı olarak “ programımız da kadrolarımızda hazır. Herkes emin olsun ki İlçemizi de vatandaşımızı da refaha biz çıkaracağız” dedi.

Taner Balcı, Vatandaşımızı Refaha Biz Çıkaracağız

Okunma: 971

2 Ekim 2018 00:31
-A

+A

MHP Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Taner Balcı, yerel seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. İlçemizin sorunlarını biliyoruz. Çözüm önerileri de dosyamızda hazır dedi. Balcı, “31 Mart 2019 yerel yönetim seçimlerine değinerek ülkemizi ilgilendirdiği kadar ilçemizi de yakından ilgilendiren bir seçim arifesindeyiz” dedi.
 
Bu seçimde en çok gençlere güvendiğini söyleyen Balcı, “bu seçimde en çok güvendikleri seçmenin başında gençlerin geldiğini anlattı” MHP’nin bir vizyon, anlayış ve proje ortaya koyduğunu, ancak muhalefet açısından durumun böyle olmadığını anlatan Balcı, özellikle bazı muhalefet partilerin yapısal sorunlarını aşamadığını, uzun zamandır ortaya koyduğu siyasi argümanlarının çöktüğünü vurguladı.
 
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Taner Balcı, teşkilatının sesi olmaya devam ediyor. Özellikle Sultangazi’de yaşanan sıkıntıların ellerinde mevcut olan projelerle çözeceklerini ifade etti. Bizim projelerimiz ulaşılmayacak ütopik projeler değildir. Diyen Balcı, sözlerini şöyle sürdürdü. “ Önemli olan proje yapmayı isteyen ve harekete geçirebilen zihniyettir. Bahanelerle yol alınmaz. Vatandaş çözüm üretmeyen yerel yönetimlerden bıktı. Vatandaşı daha fazla kandıramazınız. Vatandaşı küstüremezsiniz hiç kimsenin böyle bir lüksü yoktur” dedi.
 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Taner Balcı, sözlerinin sonunda ise 650 Bin nüfusu ile büyük bir aile olduklarını altını da çizerek, “ Sultangazililer olarak hep beraber tek vücut olarak hareket etmeli ve birliğin gücünü vatandaşa yansıtmalıyız. Bizim koltuk sevdamız yok. Bizim hizmet sevdamız var. Hizmet etmek için saflarımızda herkese kapımız açıktır” dedi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Şerif günakın 2 Ekim 2018 20:00

Aynen öyle Taner başkanıma sonuna kadar destek veriyorum vede sözlerine katılıyorum

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku