• Diğer

Sultangazi

Susmayacağız!

Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu bugün Ankara’da şehit cenazesine katıldı. Aslında genel başkanımız sürekli şehit cenazelerine katılım sağlamaya özen gösteriyor. Katılım önceden bilindiği için bizce maksatlı olarak oraya dışarıdan getirilen güruh cenaze namazı kılınırken dahi protesto ve saldırılarından geri durmamışlardır.

Susmayacağız!

Okunma: 5571

21 Nisan 2019 23:11
-A

+A

Bizi buraya getiren süreç çok açıktır. Bakan Soylu alenen şehit cenazeleri için valilere talimat yağdırıp “CHP’lilere protokolde yer verilmemesini” istemiştir. Ve talimat sonrası CHP çelenkleri parçalatılmış, il başkanları protokol dışında bırakılmıştır. 31 mart yerel seçimlerinde hükümetin her kesiminden, alenen Millet İttifakı Terörle ilişkilendirilerek, ciddi bir algı yapılmıştır. 

 

Milyonlarca insanın iradesi olan, Adalet için Ankara’dan İstanbul’a barışın yolunu inşa eden, sürekli dayanışma ve kardeşliği deklare eden sayın Kemal Kılıçdaroğlu bizce organize edilmiş bir güruh tarafından linç edilmek istenmiş, ardından içinde bulunduğu evin yakılması çığlıklarına maruz kalmıştır. Tüm bu olaylar esnasında Milli savunma Bakanı Hulusi Akar saldırganlara “mesajınızı verdiniz, tepkinizi gösterdiniz” gibi skandal ifadeler sarf edilmiştir. 

 

Biz diyoruz ki; bu olay 5-10 kişiyi gözaltına almakla bitmez! 

Gerçekçi çözümler istiyoruz.  

İçişleri bakanı Süleyman Soylu ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın derhal görevlerinden istifalarını istiyoruz. Hiçbir şartta genel başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu yalnız bırakmayacağımızı kamuoyuna duyuruyoruz.

 

CHP Sultangazi İlçe  Sekreteri 

Kemal Avseren

Anahtar Kelimeler : Susmayacağız!,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku