• Diğer

Sultangazi

Sultangazili Muhtarlar İstişare Toplantısında Bir Araya Geldi

Sultangazi’de mahalle muhtarları Kastamonu İli Çatalzeytin İlçesi Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneğinde bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yaptı.

Sultangazili Muhtarlar İstişare Toplantısında Bir Araya Geldi

Okunma: 2037

17 Temmuz 2019 23:10
-A

+A

Sultangazi Muhtarlar Dernek Başkanı Zeki Yıldız Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda muhtarların bu dönem yapacağı çalışmalar masaya yatırıldı. İstişare toplantısında bir konuşma yapan Muhtarlar Dernek Başkanı Zeki Yıldız, muhtarlık görevinin çok üstün ve emek isteyen bir görev olduğunu belirterek, muhtarların devletin en ücra köşedeki iletişim noktası olduğunu söyledi.Yapılan çalışmaların birlik ve beraberlik içerisinde, istişareler yapılarak kararların alınması gerektiğine vurgu yapan Başkan Yıldız, vatandaşlara daha iyi hizmet ve çalışma getirilmesi yönünde mahalle muhtarlarını uyardı.


Tek amaçlarının halka hizmet olduğunu belirten muhtarlar, bu halk hizmet götürelim diye bize oy verdi. Muhtarlar ve muhtarlar derneği hiçbir siyasi partinin arka bahçesi olmadan dört elle hizmete sarılmalıdır. Bütün siyasi düşüncelere aynı mesafede olması gerektiğine vurgu yapılan istişare toplantısı güzel dilek ve temennilerle sonlandırıldı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

 Seyit Ateş’in Acı Günü

Seyit Ateş’in Acı Günü

10:27 - 29 Haziran 2020

 BASINA VE KAMUOYUNA!

BASINA VE KAMUOYUNA!

17:47 - 28 Haziran 2020

Ümit Doğan’dan 112 Hamlesi

Ümit Doğan’dan 112 Hamlesi

19:30 - 25 Haziran 2020

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku