• Diğer

Sultangazi

Sultangazili İş Adamlarından Bozkurt’a Tam Destek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, sivil toplum kuruluşlarıyla buluşmaya devam ediyor.

Sultangazili İş Adamlarından Bozkurt’a Tam Destek

Okunma: 2808

28 Mart 2019 10:01
-A

+A

Sultangazi’nin sevilen iş adamı Mahir Polat’ın onuruna verdiği yemeğe katılan CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, Sultangazi Müteahhitler Derneği (SÜMDER) üyeleriyle sohbet etti. Kendisinin de ( SÜMDER) üyesi olduğunu belirten Bozkurt, seçilmesi halinde iş dünyasını yalnız bırakmayacağını belirtti.

Sultangazi’nin seçkin mekanlarının başında gelen Dilek Pasta ve Cafe de düzenlenen akşam yemeğine CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Yüksel Mansur Kılınç, Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, İlçe Sekreteri Kemal Avseren, İş Adamı Mahir Polat, SÜMDER Başkanı Azmi Göktaş ve yüzlerce davetli katıldı.


Mahir Polat 

Yemekli toplantıda ilk olarak kürsüye Yemek davetini organize eden ev sahibi Mahir Polat davet edildi. “ Polat, iş arkadaşı Mimar Haluk Bozkurt onuruna bu yemeği tertiplediğini ifade ederek katılım sağlayan davetlilere teşekkür etti. 

CHP Milletvekili Yüksel Mansur Kılınç

 

Milletvekili Yüksel Mansur Kılınç, yaptığı konuşmada AKP hükümetini ve icraatlarını eleştirdi. Ülkenin son derece tehlikeli bir noktaya geldiğini, Türkiye’de farklı değerler, öncelikler ve düşünceler üzerinden siyaset yapıldığını anlatan Kılınç, “ Bizim temel sorunlarımız olan işsizlik, göç, güvenlik sorunu hep geri planda kaldı. Bunlarla ilgili net çözümler üretilmiyor. AKP 17 yıldır iktidarda Halk büyük bir teveccüh gösterdi. Ancak bu 17 yıl zarfında AKP Türkiye’yi bir uçurumun kenarına getirdi. Ve yuvarlanmak üzereyiz. Maalesef sosyal bir kutuplaşma, zıtlaşma ve ayrıştırma içerisindeyiz. Buradan çıkmamız gerekiyor. Buradan kurtulmamızın tek yolu siyasettir. 31 Mart’ta önümüze bir seçenek geliyor. İstanbul Büyükşehirde Ekrem İmamoğlu, Sultangazi’de Mimar Haluk Bozkurt’a oyunuzu vererek bu kara talihe bir son verin. Her şey sizin elinizde, Mart’ın sonu bahar olmasını istiyorsan işte fırsat ayağına geliyor” dedi.

Mimar Haluk Bozkurt

 

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, hangi partiden olduğuna bakmadan tüm Sultangazililerle gönül bağı kuruyor. Sultangazili İş Adamlarıyla bir araya gelen Mimar Haluk Bozkurt, “ Bu seçim hizmet seçimidir. Belediye seçimlerinin genel siyasettin dışında algılanması gerektiğini söyledi. Biz İstanbul ve Sultangazi’de bir değişiklik istiyoruz. Yaşadığımız ilçeye değer katmak istiyoruz. Yaşanılır bir Sultangazi olsun istiyoruz. Bütün çabamız bu yöndedir. Gelin hep birlikte bunu başaralım. Desteğinizi bekliyorum. Mart’ın sonu bahardır diyor hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum” dedi.  


 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku