• Diğer

Sultangazi

Sultangazi Sevdalıları İftarda Buluştu

Sultangazi Kurucu Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Sevgili eşi İlknur Altunay, tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programı bu yıl da Eski Edirne Asfaltında bulunan Hacı Sayid Restoranda Sultangazi sevdalılarını bir araya getirdi.

Sultangazi Sevdalıları İftarda Buluştu

Okunma: 757

29 Mayıs 2019 12:55
-A

+A

Sultangazi’de yaşayan onlarca Sultangazi sevdalısını bir araya getiren iftar programına Sultangazi Kurucu Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Sevgili eşi İlknur Altunay, katıldı.

Açılış konuşmasında Sultangazi sevdalılarıyla bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını söyleyen Sultangazi Kurucu Belediye Başkanı Cahit Altunay, “ Sultangazi için gece gündüz çalışan, belediyecilik hizmetlerinde örnek gösterilen 10 altın yıl’a imza atan bu büyük ailenin her bir ferdine teşekkür ediyorum. Bizler demokrasinin yerelden başladığına inanan bir anlayışın temsilcileriyiz. Bizim belediyeciliğimizin temelinde samimiyet ve insan odaklı hizmet yatar. Bizim anlayışımız; ilçeye hükmeden değil, ilçeye hizmet eden belediyecilik anlayışıdır. Yeri geldiğinde vatandaşın derdine derman, yeri geldiğinde mutluluklarına şahit, yeri geldiğinde hüzünlerine ortak olduk. Çok şükür ki; Sultangazi ilçesine, 2009 yılında kurucu belediye başkanı olduğum günden bu yana bu anlayışla yönettim. Bizler bugünden yarını imar etmenin sorumluluğunu da omuzlarımızda taşıyoruz. 10 yılda ortaya koyduğumuz şehircilik vizyonu ile ‘ yeni Türkiye yolunda, yeni Sultangazi’yi hızla imar ve inşa ettik. Vatandaşın beklentilerine uygun olarak yaptığımız çalışmalara modern ve geleceğin örnek Sultangazi’sini hep birlikte adım adım hayata geçirmeye çalıştık” diye konuştu.

Altunay, konuşmasının ardından 23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan seçimlerinde eski başbakan Binali Yıldırım’a oy vermeleri yönünde destek istedi.

 

 

 

 

 

 

 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Sebahattin ürhan 2 Haziran 2019 00:15

SULTANGAZİ'MİZE DUYURU .... YEREL VE SOSYAL MEDYA ÜZERİNDE HABER VE GÖRSELLERİNİN BULUNDUĞU, İLÇE ESKİ BELEDİYE BAŞKANINDA NEZARET ETTİĞİ BİR İFTAR OLMUŞTUR. SÖZ KONUSU İFTARA EŞLİK EDENLER KENDİLERİNE SULTANGAZİ SEVDALILARI İSMİNİ KULLANMIŞTIR.. BU TOPLANTI VE İFTARIN SOSYAL BİR HAREKET OLAN SULTANGAZİ SEVDALILARI (SUSEV) HAREKETİMİZLE BİR BAĞLANTİSİNİN OLMADIĞINI İLANEN DUYURURUZ.. NİYETİMİZ KİMSENİN SEVDALI OLUP OLMAMASINA KARAR VERMEK OLMAYIP YANLIŞ BİR ANLAŞILMAYA MAHAL VERMEMEKTİR.. SULTANGAZİ SEVDALILARI (SUSEV) HAREKETİ'MİZ HİZMETLERİYLE SULTANGAZİ'MİZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM ETMEKTEDİR. DESTEKLERİNİ VE GÖNÜLLERİNİ BİZDEN ESİRGEMEYEN TÜM HEMŞEHRİLİLERİMİZE VE ÜYELERİMİZE HAYIRLI RAMAZANLAR DİLERİZ. SULTANGAZİ SEVDALILARI (SUSEV)

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku