• Diğer

Sultangazi

Sultangazi İmamoğlu Sesiyle Yankılandı

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Sultangazi Sultançiftliği Merkez Cami Önünde binlere seslendi. “ Taş Ocaklarını Kapatacağım, Artık rahat nefes alacaksınız” dedi.

 Sultangazi İmamoğlu Sesiyle Yankılandı

Okunma: 5829

26 Mart 2019 01:25
-A

+A

Sultangazi Mitinginde İlk Bozkurt Konuştu
 
Sevgili Sultangazililer ben içinizden biriyim. Adım Haluk Bozkurt. Mimar’ım 32 yıldır bu ilçede yaşıyorum. Bu ilçenin tozunu toprağını yuttum. Yaşadığınız sorunların hepsini bende yaşıyorum. Taş Ocakları belasını çok iyi biliyorum. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ekrem İmamoğlu, Taş Ocaklarını kapatacağının sözünü verdi. Burayı botanik bahçesi yapacağını daha önceki ziyaretinde dile getirmişti. Eğitim, özelikle okul öncesi kreş ve anaokulu önceliğimiz olacak. Ankara’dan emir alarak hareket edecek başkanı değil. Halkın içinden birini seçin” dedi. Ayrıca, sultangazi’yi bilmeyen altı ay önce memur olarak atanan bir belediye başkan adayını değil, buranın sorununu sıkıntısını bilen birini seçin” dedi.


 
Aramızda Kalsın Seçimi Kazanıyoruz, Aman Kimseye Söylemeyin”
 
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Gazi Mahallesinde seçim otobüsü ile tur atarak vatandaşı selamladı. Cadde ve sokakları dolduran vatandaşlar İmamoğlu’nu bağrına bastı. Adım adım ilerleyen yüzlerce araçlık konvoy, saatler sonra Sultangazi Sultançiftliği Merkez Cami Önünde bulunan miting alanına ulaştı. Burada kendisini bekleyen binlerce halka hitap eden İmamoğlu, “Beş günümüz kaldı. Laflar edecekler her seçimde normal, ben onlara haber yollamıştım, Demiştim ki milyonlarca lira harcayarak karalama kampanyaları düzenlemeyin yazık size. Son günlerde değil. Aylar öncesinden karalama kampanyası başlatın. Sizin karalama kampanyalarınıza bu halk inanmadığı için bizim oy oranımız her geçen gün katlanarak artıyor. Devam edin yalanlarınıza” dedi. Şimdi geç kaldılar Beş- Altı gün kala karalama kampanyasına başladılar. Bana az faydası dokunuyor. Bir ay öncesinden başlasalardı arayı çok açmıştım.  Aramızda kalsın, kimseye söylemeyin seçimi kazanıyoruz” dedi. Ben laf olsun diye konuşmam. Ancak 5 gün kaldı çok iyi değerlendirmemiz lazım” dedi.


 

“Taş Ocakları Kapanacak Gözünüz Aydın”

Daha önce Sultangazi’ye geldim. Sultangazi’nin sorunlarını biliyorum. Sultangazi için çözüm projelerim hazır. Öncelikle çok çalışacağız. Özellikle şu taş ocakları belasını bitireceğim. Sultangazi’nin kentsel dönüşüm , imar ve tapu sorununu çözeceğim. Benim bu sorunları çözecek ekibimizin var olduğunu müjdeleyeyim. Bunlar çözemez. Bunların öyle modeli yok. Bunlar sadece ve sadece size söyleyeyim, işine geldiği gibi hareket eder, sizi düşünmez, ne yapacağınızı sormaz. Hiç dinlemeyin, bizi dinleyin biz çözüm olacağız." şeklinde konuştu. 

31 Mart akşamı sandıklar açıldığında taşkınlığa müsaade etmeyeceğim. Biz kazanıyoruz. Araç konvoyu, halaylar, maytaplar kesinlikle istemiyorum. Bir tek insanın bile kırılmasına, üzülmesine müsaade etmeyeceğim. Biz herkesin oyuna talibiz. Sadece ittifak yapan CHP ve İYİ Partinin oyu değil. Biz İstanbul ittifakının oylarını istiyoruz. Biz HDP’li AK Partili, MHP’li SAADET’li kardeşlerimizin bütün partilerin oylarını istiyoruz. ben buradan söz veriyorum. Ben sizi 1 Nisan’da 16 milyon insanla kucaklaştırmaya geliyorum" dedi.  

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku