• Diğer

Sultangazi

Sultangazi’den İmamoğlu’nun Seçim Kampanyasına Destek

CHP Sultangazi İlçe Örgütünden İmamoğlu’nun Seçim Kampanyasına tam destek. YSK tarafından tekrar edilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine hazine desteği olmamasından dolayı kampanya başlatıldı. CHP Sultangazi ilçe örgütü, gençlik kolları ve Emekçi kadınlar kampanyaya tam destek verdi.

Sultangazi’den İmamoğlu’nun Seçim Kampanyasına Destek

Okunma: 3726

14 Mayıs 2019 00:38
-A

+A

CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için bağış kampanyasına tam destek verdiklerini açıkladı. Sultangazi 75.Yıl Mahallesi İş Bankası Şubesinde düzenlenen etkinlikte bir araya gelen CHP Sultangazi İlçe Örgütü “ Her şey çok güzel olacak” diyerek bağışta bulundu.


 
CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz,  “ YSK’nın İstanbul seçimlerinin iptali kararı sonrasında, partimizin başlatmış olduğu bağış kampanyasına örgütümle beraber tam destek veriyoruz. “ Her şey çok güzel olacak” bağışı altında küçükte olsa bağışta bulunulduğunu, bunun da büyük bir güç, moral kaynağı olduğunu aktaran Poyraz, gelen talepler karşısında Sultangazi İlçe Örgütü olarak kampanyaya tam destek kararı aldıklarını” açıkladı. Banka şubelerindeki hesap numaralarına başvurarak partimize güç vermek, Ekrem İmamoğlu’na güç vermek için Sultangazi örgütümle birlikte destek verdik. Bu seçimi tekrar kazanmamız için, her şeyin tekrar çok güzel olması için, tüm örgütümle birlikte fedakar seçmenlerimizde kampanyaya destek olmaktadır” dedi.


 
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Yusuf aslantepe 16 Mayıs 2019 22:19

HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ GÜNEŞLİ GÜNLER

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku