• Diğer

Sultangazi

Sultangazi Belediyesinden Kadınlara Özel Seminer

Sultangazi İbn-i Sina Kültür Sanat ve Sağlık Sezonu kapsamında Aile Danışmanı Rukiye Karaköse, SU-MEKAN’da kadınlarla buluştu. Karaköse, mutlu aile olmanın püf noktalarını anlattı.

Sultangazi Belediyesinden Kadınlara Özel Seminer

Okunma: 3726

4 Kasım 2020 01:21
-A

+A

Sultangazi İbn-i Sina Kültür Sanat ve Sağlık Sezonu kapsamında Aile Danışmanı Rukiye Karaköse, SU-MEKAN’da kadınlarla buluştu. Karaköse, mutlu aile olmanın püf noktalarını anlattı.Tiyatrodan seminere, farkındalık eğitimlerinden çocuk etkinliklere birçok etkinlik Sultangazi İbn-i Sina Kültür Sanat ve Sağlık Sezonu kapsamında Sultangazililerin beğenisine sunulmaya devam ediyor.Bu kez Aile Danışmanı Rukiye Karaköse, Sultangazi İbn-i Sina Kültür, Sanat ve Sağlık Sezonu kapsamında Sultangazili kadınlarla buluştu. Karaköse, Sultangazi Kadın Kültür Sanat ve Mesleki Eğitim Akademisi(SU-MEKAN)’nde verdiği seminerde mutlu aile olmanın sırlarını anlattı.

Aile Danışmanı Rukiye Karaköse, ailenin temel sorumluluklarını anlatırken, eşler arası iletişimi, sorun çözmenin önemini de ele aldı. Karaköse, kişiliğin değil, davranışların değişebileceğinin altını çizerek karşı tarafı değiştirmektense olduğu gibi kabul etmenin daha kolay olduğunu da belirtti.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku