• Diğer

Sultangazi

Sevilen İşadamı Osman Şeker Sultangazi’ye Aday Adayı

Mart 2019 yerel seçimlerine doğru yaklaşırken siyasi parti teşkilatlarında meclis üyeliklerine başvuru süreci devam ediyor. Sultangazi’nin önde gelen tanınmış simalarından Şeker Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Osman Şeker, yıllardır siyaset yaptığını söyleyerek “ AK Parti’den meclis üyesi aday adaylığı için başvurusunu yaptı.”

Sevilen İşadamı Osman Şeker Sultangazi’ye Aday Adayı

Okunma: 6539

14 Aralık 2018 18:35
-A

+A

Sultangazi Belediye Meclis Üyeliğine aday adaylık başvurusunu yapan Şeker Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Osman Şeker, evraklarını AK Parti Sultangazi İlçe İdari İşler Müdürü Harun Değeri’ye teslim etti. Müracaatı sonrasında kısa bir açıklama yapan Osman Şeker, “ Uzun zamandan beri şerefle ve gururla hizmet ettiğim Sultangazimize, AK Parti’den meclis üyesi aday adaylığı başvurusunu yapmış bulunmaktayım. Değerli Sultangazimizin kıymetli insanlarına ‘Halka hizmet Hakka hizmet’ anlayışıyla izleyeceğim istekli ve azimli bu kutlu hizmet yolunda tüm başvuru yapan arkadaşlarıma başarılar diler, dualarınızı ve desteklerinizi bekliyorum       dedi.  


 
Sultangazi Gaziosmanpaşa Erzurumlular dernek yönetim kurulu üyesi, Şenkaya Esenyurt Köyü Yardımlaşma, Dayanışma Derneği Kurucu Üyesi, Şenkayalılar ve Köy Dernekleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı. İstanbul Şairler ve Halk Ozanları araştırma ve geliştirme derneği genel sekreteri.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Yasemin atabay 15 Aralık 2018 00:47

Allah bu yolda muaffak etsin insallah

Cevapla
ÜMİT kılıç 14 Aralık 2018 20:06

Allah yolunu bahtını açk etsin

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku