• Diğer

Sultangazi

Poyraz, Toplu Taşıma Araçlarında Vatandaşı Dinledi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, şehir içi yolcu taşıyan toplu taşıma araçlarına binerek vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi.

Poyraz, Toplu Taşıma Araçlarında Vatandaşı Dinledi

Okunma: 1747

16 Eylül 2019 19:51
-A

+A

CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, vatandaşlarla da iç içe olmayı sürdürüyor. Sabahın çok erken saatinde İBB Meclis Üyesi Belgin Poyraz ve Sultangazi Belediye Meclis Üyeleri Halıt Kollık, Zeki Görer ve Erol Odabaş ile birlikte vatandaşla buluşan Poyraz, halkın sorununu can kulağı ile dinledi. Kimi zaman parkta çocuklarla kimi zaman ise kahvehane de vatandaşlarla kimi zamanda bugün olduğu gibi sabahın saat altısında toplu taşıma araçlarına binerek vatandaşın derdine, sorununa çare aramaya özen gösteriyor.


 
Başkan Poyraz, sabah saatlerinde bindiği şehir içi yolcu taşıma  araçlarında vatandaşlarla bir araya geldi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz’ı karşılarında gören vatandaşlar hem şaşırdılar hem de mutlu oldular. Hareket saatine kadar yolcularla sohbet eden Başkan Poyraz, aynı zamanda vatandaşların taleplerini dinleyerek yapılacak çalışmalar hakkında da bilgiler verdi.
 


Başkan Poyraz, her fırsatta vatandaşla bir araya gelmekten mutlu olduğunu ifade etti. Bundan sonraki süreçte de toplu taşımada sık sık vatandaşlarla bir araya geleceğini söyleyen Poyraz, “ Zaman zaman kullandığımız toplu taşıma araçlarında vatandaşlarımızla bir araya gelmek çok güzel oluyor. Yaptığımız çalışmalarla ilgili onlardan da önemli geri dönüşler alıyoruz. Bugün ki buluşmamız bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Umarım vatandaşımızda mutlu olmuştur” dedi. 

    
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Hayati Kesimoğlu 17 Eylül 2019 21:03

Tebrikler başkanım gaziosman paşaya bağlı olduğumuz dönemleride içine katarsak shp chp ilçe başkanlıkları yapmış kişilerden farklı bir ilçe başkanlığı dönemi geçiriyoruz sizi sizi sokakta pazarda yasta matemde halkla iç içe görenler hakkınızı teslim edecektir yolun açık olsun başkan selamlar

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku