• Diğer

Sultangazi

Poyraz, Depremde Hasar Gören Okulları Kaymakamla Görüştü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, beraberindeki meclis üyeleri ile birlikte İlçe Kaymakamı Uğur Kalkar’ı ziyaret etti. İstanbul’da yaşanan 5. 8 büyüklüğündeki depremde hasar gören okulların durumunun konuşulduğu ziyarette çözüm önerileri masaya yatırıldı.

Poyraz, Depremde Hasar Gören Okulları Kaymakamla Görüştü

Okunma: 2660

1 Ekim 2019 20:52
-A

+A

İstanbul’u sallayan 5. 8 büyüklüğündeki depremde hasar gören Sultangazi İstiklal İlkokulu ile ilgili sorunu İlçe Kaymakamı Uğur Kalkar’la görüşen Poyraz, soruna köklü çözümler getirilmesi yönünde çalışmaların önümüzdeki günlerde hayata geçirileceğini arzu ediyoruz dedi. 
 
Hasarlı olan İstiklal İlkokulu öğrencilerinin taşıma sistemiyle yakın okullara götürüleceğini açıklayan CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, “İlçe Kaymakamı Uğur Kalkar ile hasar gören okullarımızın durumunu konuştuk. Çocuklarımız geçici olarak en yakın okullarda eğitimlerine devam edecekler. Ancak köklü çözümler beklediğimizi beyan ettik. Kaymakam bey de bizimle hem fikir. Çocuklarımızın iyi ve sağlıklı bir eğitim alması hepimizin ortak arzusu” dedi.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku