• Diğer

Sultangazi

Özel Parıltı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Görkemli Bir Törenle Açıldı

Özel Parıltı ağız ve diş sağlığı polikliniği görkemli bir törenle sultangazililere merhaba dedi.

 Özel Parıltı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Görkemli Bir Törenle Açıldı

Okunma: 5055

10 Şubat 2020 00:58
-A

+A

Özel Parıltı ağız ve diş sağlığı polikliniği görkemli bir törenle sultangazililere merhaba dedi.


İsmetpaşa Mahallesi Eski Edirne asfaltı No: 711 /B Sultangazi -  İstanbul adresindeki Özel Parıltı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Görkemli Bir Törenle Açıldı.


Törene AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, AK Parti Sultangazi Belediyesi Gurup Başkan Vekili Kemal Eyyüpoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci, Sultangazi Spor Onursal Başkanı Nevzat Yılmaz, AK Parti Sultangazi Sağlık Komisyonu Başkanı Hüseyin Yılmaz, AK Parti Sultangazi STK ve İş Adamları Komisyon başkanı Recep Güven ve çok sayıda davetli katıldı.


Dualarla ve kurbanlarla açılan Özel Parıltı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği töreninde konuşan AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu “ Parıltı ağız ve diş sağlığı polikliniği sahiplerine bol kazançlar ve hayırlı olsun temennisinde bulundu” 

Özel Parıltı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Müdürü Erdem Yılmaz yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi. “ Merkezimiz genç dinamik ve uzman kadrosuyla ağız ve diş sağlığının her branşın da hizmet verecek biçimde kurumsal alt yapının yanı sıra en yeni teknoloji, tıbbi teçhizat, fiziki şartlar ve modern donanımı ile hastalarına kusursuz hizmet verebilecek teknik yapısını tamamlamıştır. Merkezimiz; ülkemiz geneli diş merkezleri arasında ender bulunan modern cihazlarla donatılmış çocuk, yaşlı, engelli gibi müdahalesi zor hasta gruplarına da kolayca hizmet verebilecek yeterliliktedir.Kurumsal olarak benimsenmiş güler yüzlü sevecen idare anlayışıyla disiplinli kalite hizmet politikasıyla gelişen teknolojiyi takip ederek yurt içi ve yurt dışından gelecek hastalarına en iyi en kaliteli tedavi hizmetini verebilmek kurumumuzun yegâne amacıdır. Hedefimiz bu amaç doğrultusunda büyümek ve hizmet ağımızı genişletmektir.Bugün bizi bu özel günümüzde yalnız bırakmayan değerli ilçe Başkanlarına, STK ve Spor kulübü yöneticilerine uzaktan yakından gelen tüm dostlarıma canı gönülden teşekkürü bir borç biliriz." dedi.


 
Özel
Parıltı
Ağız ve Diş Sağlığı Polikliği
0 (0212) 667 32 32
0538 896 0093
0531 4903461


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku