• Diğer

Sultangazi

Murat Poyraz’ın Kurban Bayramı Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Poyraz mesajında “bizler farklılıkları zenginlik kabul eden, hak, hukuk, adalet gibi değerlerle yoğrulmuş bir partinin neferleriyiz” dedi.

Murat Poyraz’ın Kurban Bayramı Mesajı

Okunma: 979

10 Ağustos 2019 09:45
-A

+A

Halkları yakınlaştıracak, ön yargıları kıracak, mesafeleri daraltacak bir iklime insanlığın bugün her zamankinden daha çok ihtiyacı var. Bundan dolayıdır ki, umudumuz her geçen gün daha da büyüyor. Dileğimiz odur ki, işsizliğin çığ gibi büyümediği, zamların zulme dönüşmediği, sadaka gibi dağıtılan yardımlarla insanlarımızın yerlerde sürüklenmediği, engellilerimizin horlanmadığı, anaların babaların evlat acısıyla gözyaşı dökmediği, insanlarımızın dini, dili, inancı, mezhebi ırkı nedeniyle hor görülmediği, ötekileştirilmediği, toprak bütünlüğümüzün, ulusal birliğimizin ve laik Cumhuriyetimizin tehdit altında olmadığı, insanlarımızın yüzünün güldüğü güzel bayramlarımız olsun.
 
 
Bu duygu ve düşüncelerimle herkesin bir birini sevmesini ve anlamasını, değerlerine saygı göstermesinin önemini bir kez daha vurgulamakta fayda görüyorum. Tüm Sultangazi halkımızın mübarek kurban bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, ülkemize ve tüm İslam alemine barış, huzur, sağlık, sıhhat, mutluluk ve özgürlükler getirmesini temenni ediyorum” dedi.

 
 
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

 Seyit Ateş’in Acı Günü

Seyit Ateş’in Acı Günü

10:27 - 29 Haziran 2020

 BASINA VE KAMUOYUNA!

BASINA VE KAMUOYUNA!

17:47 - 28 Haziran 2020

Ümit Doğan’dan 112 Hamlesi

Ümit Doğan’dan 112 Hamlesi

19:30 - 25 Haziran 2020

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku