• Diğer

Sultangazi

Murat Poyraz, Kardeşlik Ruhunu Aşılıyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, “Halkımızın her şeyin en iyisini hak ettiğini söyleyerek, 31 Mart ve akabinde yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlık seçimlerinin ardından kardeşlik ruhunu Sultangazi’nin her köşesinde hissediyor ve yaşıyoruz” dedi.

Murat Poyraz, Kardeşlik Ruhunu Aşılıyor

Okunma: 1813

3 Ağustos 2019 09:37
-A

+A

Başkan Poyraz, sivil toplum kuruluşları, ev ve işyeri ziyaretlerini sürdürürken gittiği her sokakta, uğradığı her evde halkımız tarafından heyecan ve coşkuyla karşılanıyor. Özellikle Sultangazili gençler ve kadınlar tarafından sürprizlerle karşılanan Başkan Poyraz, Sultangazi’nin on beş mahallesinde gerçekleştirdiği ev ve işyeri ziyaretleri öncesi coşkuyla karşılandı. Gençler tarafından “en büyük başkan Murat Başkan” sloganlarıyla karlılaşan CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, gördüğü ilgi karşısında mutluluğunu ifade ederek halka teşekkür ediyor.

Murat Poyraz, “Sultangazi’nin her sokağında kardeşlik bağları güçlenerek devam ediyor. Sultangazililer tarafından coşkuya dönüştürülen karşılamalara gençler tarafından atılan sloganlar ‘ Kardeşlik Çağrısı’ olarak tanımlanırken, gençlerimizin dillerinden düşürmediği ‘kardeşlik çağrısı’ çığ gibi büyüyerek çoğalıyor. Cumhuriyet Halk Partisinin kardeşlik ruhunu Sultangazi’nin her köşesinde hissediyor ve yaşıyoruz. Her yaştan hemşerilerimizle her kesimden halkımızla aynı ruhu yaşıyoruz. Bu birliktelikle Sultangazi’yi birlikte geleceğe taşıyacağız. Bizleri böyle coşku ve heyecanla karşılayan tüm halkımıza yürekten teşekkür ederim” diye konuştu.   

 

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

 Seyit Ateş’in Acı Günü

Seyit Ateş’in Acı Günü

10:27 - 29 Haziran 2020

 BASINA VE KAMUOYUNA!

BASINA VE KAMUOYUNA!

17:47 - 28 Haziran 2020

Ümit Doğan’dan 112 Hamlesi

Ümit Doğan’dan 112 Hamlesi

19:30 - 25 Haziran 2020

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku