• Diğer

Sultangazi

Murat Poyraz, CHP Örgütüne Teşekkür Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, İlçe Başkanlığında gerçekleşen geniş katılımlı örgüt toplantısında partisinin ilçe yönetim kurulu üyelerine ve ilçe örgütüne seslendi.

Murat Poyraz, CHP Örgütüne Teşekkür Etti

Okunma: 5356

4 Mayıs 2019 10:12
-A

+A

Poyraz, “ Gösterdiğiniz çabayı sadece Sultangazi değil, Bütün İstanbul takdirle karşılıyor. Böylesine çalışkan, özverili ve fedakar bir örgüte sahip olduğum için son derece mutlu ve gururluyum. AKP kalesi olarak kabul edilen Sultangazi’de elde ettiğimiz bu başarı sıradan değil, ancak bilindiği üzere bizim hedefimizde Sultangazi belediyesine CHP bayrağını dikmek vardı. Bunun hedefiyle yola çıkmıştık fakat elde ettiğimiz sonuçta tarihe geçecek bir başarıdır”  dedi.
CHP Sultangazi ilçe örgüt toplantısı, dün gece geç saatlerde Sultangazi Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan ilçe başkanlığı konferans salonunda gerçekleştirildi. CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, başkanlığında toplanan ilçe örgütü toplantısına CHP Sultangazi Belediye Başkan adayı Mimar Haluk Bozkurt, meclis üyeleri de katıldı. Toplantının açılışında konuşan İlçe Başkanı Murat Poyraz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine ilişkin itiraz süreçleri nedeniyle gece gündüz demeden çalışan yönetim kurulu üyelerine, Gençlik kollarına ve gönüllü kadınlara teşekkür etti.  Daha sonra İlçe sekreteri Kemal Avseren seçim çalışmaları hakkında örgütü bilgilendirdi. 15 dakikalık slayt’ta katılımcılara güzel bir sunum yapıldı.31 Mart yerel seçimlerinde CHP’den meclis üyesi seçilen partililer tek tek kürsüye gelerek kendini tanıttı. Hedeflerini anlattı.Mimar Haluk Bozkurt Ayakta Alkışlandı

Sultangazi İlçe Örgütüne ve ilçe yönetimine seslenen CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, “ Hepinize yürekten teşekkür ediyorum. Bütün yoldaşlarımın şunu bilmesini isterim. Biz herhangi bir demokratik ülkedeki koşullar içinde seçime gitmiyoruz. Biz devletin bütün olanaklarını kendileri için kullanan bir yapıya karşı seçime gidiyoruz. Bizim elde ettiğimiz bu başarı sıradan değil. Bizim tek hedefimiz Sultangazi’de ve İstanbul’da belediyeyi almaktı. Ancak Büyükşehir Belediyesini 25 yıl sonra almak tarihe geçecek bir başarıdır” dedi.  


   
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku