• Diğer

Sultangazi

Murat Poyraz, “Asla Yalnız Yürümeyeceksin”

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğu, 6 yıl önce yaptığı bazı sosyal medya paylaşımları ve hakkında üretilen sahte içerikler delil kabul edilerek açılan davaya CHP Sultangazi İlçe Örgütü tepki gösterdi.

Murat Poyraz, “Asla Yalnız Yürümeyeceksin”

Okunma: 1078

17 Temmuz 2019 12:28
-A

+A

CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, İstanbul’u kaybedenler, bize bedel ödetmek istiyorlar. Biz Cumhuriyet Halk Partililer olarak İstanbul’da Büyükşehir Belediye Başkanlığını ezici bir oyla kazanan Ekrem İmamoğlu’nun da dediği gibi, “sesimizi daha da yükselteceğiz “ Kaftancıoğlu için, “O İstanbul’u savundu, Bizde Onu savunacağız! Asla yalnız yürümeyeceksin” İfadelerini kulandı. 

Murat Poyraz, “25 yılın ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını kaybeden iktidar, 23 Haziran iradesinin örgütlenmesinde büyük emeği olan İstanbul İl Başkanımız Canan Kaftancıoğlu’nun intikamcı hislerle yargılamak istiyor. Kaftancıoğlu 31 Mart’ta halkın iradesine insanüstü bir çabayla sahip çıkmış, Sarayın karşısında halkının yanında dimdik durmuş, büyük bir zaferin mimarlarından olmuştur. Bugün yargılanmak istenmesinin en büyük suçu da bu olmuştur. Bu nedenle İstanbul’u kaybedenler, Kaftancıoğlu üzerinden Partimizie bedel ödetmek istiyorlar. Bu güne kadar kardeşlik dostluk, özgürlük, demokrasi mücadelesi veren İl Başkanımız Canan Kaftancıoğlu’nun hukuksuz bir şekilde yargılanmasını kabul etmiyoruz. Canan Kaftancıoğlu bizim partimizin bir değeridir. Türkiyenin yükselen sesidir. İl Başkanımızın susturulmasına sesiz kalmayacağız. 16 Milyon İstanbulluyla birlikte seninleyiz “ Asla yalnız yürümeyeceksin” dedi.  

 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

 Seyit Ateş’in Acı Günü

Seyit Ateş’in Acı Günü

10:27 - 29 Haziran 2020

 BASINA VE KAMUOYUNA!

BASINA VE KAMUOYUNA!

17:47 - 28 Haziran 2020

Ümit Doğan’dan 112 Hamlesi

Ümit Doğan’dan 112 Hamlesi

19:30 - 25 Haziran 2020

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku