• Diğer

Sultangazi

Muhtar Ümit Doğan 'Evde Kal' Çağrısı Yaptı

Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, koronavirüs tedbirleri kapsamında, sosyal medya üzerinden vatandaşlara `evde kal´ çağrısında bulundu.

Muhtar Ümit Doğan 'Evde Kal' Çağrısı Yaptı

Okunma: 1416

18 Nisan 2020 09:19
-A

+A

Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, koronavirüs tedbirleri kapsamında, sosyal medya üzerinden vatandaşlara `evde kal´ çağrısında bulundu.

Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, vatandaşlara `evde kal´ çağrısı yaptı. Muhtar Doğan, şöyle konuştu, “Cumartesi ve Pazar günü sokağa çıkma yasağı uygulanacaktır. Koronavirüs tedbirleri kapsamında evlerinizde kalmanız hem sizin, hem de sevdiklerinizin sağlığı için son derecede önemli. Bizde Gazi Mahallesi Muhtarlığı olarak, virüsün yayılımını engellemek için gece gündüz gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz. Lütfen sizler de zorunlu olmadıkça sokağa çıkmayınız. Daha mutlu daha huzurlu ve daha sağlıklı günlere kavuşmak dileğiyle" ifadelerini kullandı.
 
Öte yandan Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, çalışma heyetiyle telekonferans yoluyla yaptığı toplantıda koronavirüs tedbirlerinin uygulanması ve gerekli çalışmaların yapılması konusunu masaya yatırdı. Genç, dinamik Muhtar Ümit Doğan, “Gazi Mahallesinde kimse aç yatağa girmeyecek, kimse ilaçsız kalmayacak” dedi.
 
“Kimse yatağa aç girmeyecek”

Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, “Biz görevde olduğumuz sürece kimse yatağa aç girmeyecek.” diyerek azalarımızla, gönüllü esnaf ve iş adamlarımızla birlikte ihtiyaç sahiplerine ulaşıyoruz” dedi.

 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Sultangazi'de "Demokrasi Labirenti"

Sultangazi'de "Demokrasi Labirenti"

22:52 - 14 Temmuz 2020

Kamuoyunun dikkatine;

Kamuoyunun dikkatine;

23:18 - 13 Temmuz 2020

Kamuoyunun dikkatine;

Kamuoyunun dikkatine;

21:14 - 13 Temmuz 2020

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku