• Diğer

Sultangazi

Muhtar Adayı İlyas Şahin, Cem Evi’ni Ziyaret etti

Yaklaşan yerel yönetim seçimlerinde Sultangazi Esentepe Mahalle muhtar adayı İlyas Şahin, Merkezi Sultangazi Esentepe Mahallesinde bulunan Hz. Ali Cem Evi’ni ziyaret etti.

Muhtar Adayı İlyas Şahin, Cem Evi’ni Ziyaret etti

Okunma: 1325

25 Ocak 2019 21:07
-A

+A

Herkese ve her kesime aynı mesafede olan, ilerici, demokrat, aydın kimliğiyle öne çıkan, muhtar adayı İlyas Şahin, “Farklılıklarımız zenginliğimizdir” diyerek, herkesi kucaklamaya devam ediyor. Farklı inanç ve kültürlerle birlikte manevi değerlere saygı ve kaynaşma amaçlı bir dizi programlar gerçekleştiren Esentepe Mahalle Muhtar adayı İlyas Şahin, Cem Evi Başkanı Serpil Soylu ve yetkilileriyle sohbet etti.


 
Yaklaşan yerel yönetim seçimleri ile ilgili kısa bir açıklama yapan Şahin Şunları söyledi. “ Bu topraklar üzerinde binlerce yıl kardeş olarak bir arada yaşadık. Kardeşliğimizi yok sayanlara, kardeşliğimizi baltalamaya çalışanlara karşı hep dik bir duruş sergiledik. Bu güne kadar yok saymalara, ötekileştirmeye karşı durduk. Durmaya da devam edeceğiz. Halkımızın teveccühü ile Muhtar seçilirsem sadece bana oy verenleri değil bütün Esentepe halkını kucaklamaya hazırım” dedi.


 
Cem Evi Başkanı Serpil Soylu ve yönetimi Esentepe Mahallesi Muhtar Adayı İlyas Şahin’i aralarında görmekten son derece mutlu olduklarını dile getirerek, “ Muhtar adayımız buranın yabancısı değildir. Kendisi de mahallemizin önemli bir değeridir. Çıkmış olduğu yolda kendisine başarılar dileriz” dedi.

 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku