• Diğer

Sultangazi

Muhammet Ayşan’ın Son Test Sonucu Negatif Çıktı

Cebeci Mahalle Muhtarı Muhammet Ayşan’ın koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından Sultangazi’de gergin bir bekleyiş başlamıştı.

Muhammet Ayşan’ın Son Test Sonucu Negatif Çıktı

Okunma: 1382

4 Mayıs 2020 00:11
-A

+A

Cebeci Mahalle Muhtarı Muhammet Ayşan’ın koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından Sultangazi’de gergin bir bekleyiş başlamıştı.

Bugün sosyal Medya facebook’tan yayınlanan mesajda Muhammet Ayşan’ın hastalığın Pençesinden tamamen kurtulduğu açıklandı. Evinde karantinada olan Cebeci Mahalle Muhtarı Muhammet Ayşan’ın son yaptırdığı testin negatif çıktığı öğrenildi. Sosyal medya hesabından zor döneminde kendisine destek olan başta eşi, çocukları ve akrabaları olmak üzere, Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar’a, Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’a Mahalle Muhtarlarına, Siyasi Parti İlçe Başkanlarına, Belediye Meclis Üyelerine, STK Başkanlarına, Aile Hekimi Dr. Burhan Bekiroğlu, Dr. Mehmet Öztürk’e arayan ve mesaj atan herkese teşekkür etti.

On dört gün evinde karantina altında kalarak ve kendisini izole ederek iyeleşmeyi bekleyen Ayşan’ın yapılan son testinin negatif çıktığı öğrenildi. Öksürüğü tamamen geçen ve hastalığın pençesinden tamamen kurtulan Muhammet Ayşan, sevincini çocuklarına ve eşine sarılarak kutladı.    

 
İşte Muhammet Ayşan’nın Sosyal medyadaki paylaşımı
“Dostlarım;
Bu zor dönemimde yanımda olan Eşim, çocuklarım, akrabalarım, dostlarım, arkadaşlarım, Mahallemin güzel insanlarına ve İlçe Kaymakamımız Sayın Uğur KALKAR beye, İlçe Belediye Başkanımız Sayın Abdurrahman DURSUN'a Kıymetli Mahalle Muhtarlarımıza Siyasi Partilerin İlçe Başkanlarına, İlçe Belediye Meclis üyelerini, STK Başkanlarına Aile hekimim Sayın Dr. Burhan BEKİROĞLU Sayın Dr.Ahmet ÖZTÜRK'e arayarak ve mesaj yoluyla bana ulaşan tüm herkeze bu zorlu dönemde yanımda oldukları için sonsuz teşekkür ederim... Rabbime sonsuz şükürler olsun. Allahım tez zaman diğer hastalarımıza da şifalar nasip eylesin. Ölmüşlerimize rahmet eylesin. Allahım Vatanımıza ve Milletimize zeval vermesin inşallah...”


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku