• Diğer

Sultangazi

Muhammet Ayşan, Bir Aile’nin Daha Yüzünü Güldürdü

Cebeci Mahalle Muhtarı Muhammet Ayşan’ın çağrısı üzerine yetim, öksüz, engelli ve yaşlı ihtiyaç sahibi bir aile sıcak bir yuvaya kavuştu.

Muhammet Ayşan, Bir Aile’nin Daha Yüzünü Güldürdü

Okunma: 8071

18 Haziran 2020 11:14
-A

+A

Cebeci Mahalle Muhtarı Muhammet Ayşan’ın çağrısı üzerine yetim, öksüz, engelli ve yaşlı ihtiyaç sahibi bir aile sıcak bir yuvaya kavuştu.



Cebeci Mahalle Muhtarı Muhammet Ayşan, sosyal medya Facebook’tan çağrı yaparak hayırsever iş insanlarını yardıma davet etti. Çağrı üzerine harekete geçen hayırsever iş insanlarının destekleri alınarak ihtiyaç sahibi ailenin oturulan evi yeniden elden geçirildi.



Cebeci Mahallesinde iki yetim ve öksüz, iki tanede engelli torunu ile kötü şartlarda bir evde hayatını idame ettirmeye çalışan yaşlı bir aileye yardım eli uzatıldı.   
Cebeci Mahalle Muhtarı olduğu günden bu yana yapmış olduğu çalışmalarla dikkatleri üzerine çeken Muhammet Ayşan, şöyle konuştu. “ Bu süreçte önceliklerim yetim, öksüz, engelli ve yaşlı ailelerimiz oldu. Bu manada biz istedik ki barınma sorunu olan ihtiyaç sahibi ailelerimiz var, onların yaşamlarını rahatlıkla idame ettirebilecekleri evler kazandıralım. Hayırsever iş insanlarımıza çağrıda bulundum. Sağ olsun onlarda bu çağrıya cevap vererek ellerinden gelenin en iyisini yaparak bu aileye yardımda bulundu. Yaşlı, engelli, yetim ve öksüz bu aile hayırseverlerin desteği ile rahat bir nefes alacak. Ben desteğini esirgemeyen iş insanlarımıza sonsuz teşekkür ederken, ihtiyaç sahibi ailemizin evlerinde güle güle oturmasını temenni ediyorum. Buna benzer çalışmalarımız aralıksız devam edecektir” dedi. 
 

 
Cebeci Mahalle Muhtarı Muhammet Ayşan, Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ederim...



Milsan Nalbur- Atılım Nalbur-Koç Nalbur
Kenan Tıngıroğlu- Murat Yüksel- Birol Uğurlu
Volkan Özyurt- Ayhan Taşkın- Fatihan Çetin
İsmail Bıyıklıoğlu ve Arkadaşları-Halim Nazlı
Kerim Özbay ve Arkadaşları--Sami Aydın
Hüsamettin Acar- Faruk Oral- Ümit Artan
Turan Şaka - Harun Koç- Mehmet Doyduk. Başta olmak üzere emeği geçen herkesten Allah razı olsun.




















 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku