• Diğer

Sultangazi

Koç Havalandırma Kaliteli Hizmet Veriyor

Koç Havalandırma 9 yıllık deneyimiyle havalandırma, ısıtma ve soğutma sistemleri konusunda faaliyet göstermektedir.

Koç Havalandırma Kaliteli Hizmet Veriyor

Okunma: 820

20 Temmuz 2018 09:58
-A

+A

Koç Havalandırma kuruluşundan itibaren birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır. Bu projeler arasında Hastane, Alışveriş Merkezi, Spor Salonu, Restorant, Banka, vs.) gibi projeler bulunmaktadır. Koç Havalandırma tarafından üstlenilen işler, yapı veya konseptin araştırma, etüt ve tasarımıyla başlar, kişiye ve işletmeye özgün bir çizgi ile tüm fonksiyonlar en küçük ayrıntısına kadar araştırılarak gerçekleştirilir.  

                     

 
Tasarımlar ileri üretim teknolojileri kullanılarak profesyonel bir yönetim anlayışı ile fonksiyonel aynı zamanda sağlam ve güvenilir malzeme kalitesi ve estetik tasarım anlayışıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Koç Havalandırma çağdaş teknolojiler ve bilişim olanaklarının azami kullanımıyla hizmet ve ürün sunmak ve bu doğrultuda yaptığı çalışmalarda kalite, sürat ve uygun mali koşulları esas almayı hedeflemektedir.


                         
Firmamız ileri teknoloji ve tecrübeli personel gücüyle İstanbul'da pek çok havalandırma sistemleri, ısıtma sistemleri ve soğutma sistemleri gibi mekanik işlere başarı ile imza atmıştır. Koç Havalandırma olarak kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancını taşıyoruz.
 Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku