• Diğer

Sultangazi

IŞIK AİLESİNDEN MUHTEŞEM DÜĞÜN

Sultangazi’nin tanınmış simalarından Zeynep Işık ve Cabbar Işık’ın yakışıklı oğlu Adem Işık, Hazal Akkol ve Celal Akkol’un biricik kızları Elif Akkol dillere destan bir düğün merasimi ile dünya evine girdi.

IŞIK AİLESİNDEN MUHTEŞEM DÜĞÜN

Okunma: 4498

12 Temmuz 2020 16:18
-A

+A

Sultangazi’nin tanınmış simalarından Zeynep Işık ve Cabbar Işık’ın yakışıklı oğlu Adem Işık, Hazal Akkol ve Celal Akkol’un biricik kızları Elif Akkol dillere destan bir düğün merasimi ile dünya evine girdi.


Sultangazi’nin sevilen ismi spor insanı, İsmetpaşa Spor Kulübü Başkanı iş adamı Cabbar Işık’ın canından çok sevdiği biricik oğlu Adem Işık’ı evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. Zeynep ve Cabbar Işık çiftinin sevgili oğulları Elif Akkol ile yaşamını birleştiren Adem’i hayatının en anlamlı gününde Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci, AK Parti Sultangazi Kurucu Belediye Meclis Üyesi Ergin Kırmaç, Sivil toplum kuruluşu temsilcileri, iş dünyasının önemli isimleri, Spor camiasının değerli temsilcileri, spor ayakkabıcıların önemli kişileri ve yakın akrabaları yalnız bırakmadı. Mustafa Birinci Mutluluğunuz Hiç Bitmesin


 Genç çiftin düğününde kısa bir konuşma yapan Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci, Elif ve Adem Işık, çiftini yalnız bırakmadı. Elif ve Adem Işık, çiftinin İsmetpaşa Mahallesi Akşemsettin Camii Konferans Salonunda gerçekleştirilen düğün töreninde siyaset ve iş dünyasından çok sayıda davetli yer aldı. Düğünde ayrıca akrabaları, arkadaşları genç çifti yalınız bırakmadı. Mutluluklarını doya doya paylaştı.

Birinci Evlilik Cüzdanını Geline Teslim Etti

Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci, İsmetpaşa Mahallesi Akşemsettin Camii Konferans Salonunda gerçekleşen düğün ve nikah merasiminde evlilik cüzdanını geline teslim etti. Birinci, “ yüzünüzdeki gülümseme hiç eksik olmasın, ömrünüz boyunca hep mutlu olun, sizlere mutluluklar diliyorum” diyerek evlilik cüzdanını geline teslim etti.

Işık ve Akkol Çifti Gülümsemeyi Yüzlerinden Eksik Etmedi

 

Zeynep – Cabbar Işık ve Hazal Celal Akkol davetlileri kapıda karşılarken masalara kadar onlara eşlik etti. Gülümsemeyi yüzlerinden eksik etmeyen Işık ve Akkol çifti yemekli yapılan düğün töreninde, masaları dolaşarak davetlilere hoş geldiniz dediler.

 

 


 

 

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku