• Diğer

Sultangazi

İsa Mesih Şahin Sultangazi’de

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Av. İsa Mesih Şahin, İlçe Kongresinin ardından ilçe teşkilat ziyaretini Sultangazi’ye yaptı. Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan ve İlçe Yönetimi ile buluşan Şahin, “Buradaki atmosferi görünce Sultangazi’de ciddi bir ilgi ve teveccüh gördüğümüzü anladım” dedi.

İsa Mesih Şahin Sultangazi’de

Okunma: 4798

8 Temmuz 2020 08:40
-A

+A

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Av. İsa Mesih Şahin, İlçe Kongresinin ardından ilçe teşkilat ziyaretini Sultangazi’ye yaptı. Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan ve İlçe Yönetimi ile buluşan Şahin, “Buradaki atmosferi görünce Sultangazi’de ciddi bir ilgi ve teveccüh gördüğümüzü anladım” dedi.Sultangazi’nin en seçkin mekanlarından biri olan Saray Şark Sofrasında Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan tarafından karşılanan, Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin, Sultangazi ilçe teşkilatıyla buluştu. Şahin, “Sultangazi’de çok iyi bir yerde olduğumuzun farkındayım” dedi. Şahin’i ağırlamaktan mutluluk duyduklarını kaydeden Altan, “ Gelecek Partisi bu ülkenin parlayan yıldızı olacak. Pazar günü coşkuyla yapmış olduğumuz olağan ilçe kongremizde sözünde duran dürüst, şeffaf bir yönetime imza attık. Biz bunu sadece söylemlerde değil eylemlerle de harekete geçirerek halkın umudu olacağız” dedi.  

 

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Yaşar ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Murat Ay, Gelecek Partisi İl Başkanı Av. İsa Mesih Şahin’e eşlik etti. Burada bir konuşma yapan Şahin Önümüzdeki seçimlere kimsenin desteğine ihtiyaç duymadan kendi öz irademizle gireceğiz” dedi.


Şahin Konuşmasını şöyle sürdürdü: “Gelecek Partisi olarak çok kısa bir zaman diliminde ülkenin 52 ilinde teşkilatlandık. İl Başkanlarımızı atadık. Bütün engellemelere rağmen hala teşkilatlanma çalışmalarımız devam ediyor. Bu ülkede insanların güvenebileceği, sırtını dayayabileceği, geleceğe umutla bakabileceği yeni bir siyasi partiye ihtiyaç duyulmaktadır. Gelecek Partisi işte tüm bu ihtiyaçları karşılayabilecek bir partidir. Başta ekonomik sıkıntılar ve ahlaki çöküntü vatandaşımızı artık bezdirmiştir. Vatandaşlarımızın rahat nefes alması, ekonomik darboğazdan çıkması Gelecek Partisiyle mümkündür. Gelecek Partisinin fiziksel alt yapısı çok sağlam. Fikir üretebilen ürettiği fikirleri hayatta uygulayabilen kadrolara sahiptir. Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu  önderliğinde Türkiye’de yeni ufuklar açılacaktır. Çok güçlü geliyoruz. Bu güçlü gelişimiz vatandaşımıza umut ve esin kaynağı oluyor, her geçen gün daha da güçleniyoruz. İktidar yolunda adım adım ilerliyoruz” dedi.

 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku